stredocech.net

Základní informace

Apač vám změní život

Jarní veletrh cyklistiky FOR BIKES (27. – 29. března PVA Letňany) si většina příznivců (elektro) cyklistiky nenechá ujít. Svá kola letos roztočí v pátek 27. března a značka Apache bude u toho. Představí nejen novinky ze své kolekce elektrokol, ale také zahájí projekt Apache mění život. V návštěvnické soutěži se pak bude hrát o horské elektrokolo Apache Hawk v hodnotě 30.000,- Kč.

FORBIKES 2015

Vyzkoušejte si Apache

Jedním z předních českých představitelů tohoto populárního segmentu cyklistiky je značka APACHE, jejíž stánek si rozhodně nenechte ujít. Budete mít možnost si podrobně prohlédnout na 30 zbrusu nových modelů elektrokol pro nadcházející sezónu a současně si je i vyzkoušet. Pro návštěvníky, kteří mají soutěživého ducha, bude připraven „indiánsky“ laděný doprovodný program. Soutěžit se bude o několik zajímavých a hodnotných cen v čele s horským elektrokolem Apache Hawk E5 za téměř 30 tisíc korun, či cyklistickou navigaci Teasi One, takže neváhejte a přijďte vhodit svůj anketní lístek do osudí.

 

Apache pro děti

Dětský minikoutek nabídne zábavu pro ty nejmenší, včetně soutěže v malování. Rodiče si tak budou moci v klidu porovnat a především na vlastní kůži otestovat různé modely elektrokol s odlišnými typy pohonu (Bosch, Shimano Steps či Apache Power). Není nad to, udělat si vlastní obrázek o novém trendu v modernizovaném velosvětě. Firma Apache má 7 let zkušeností s vývojem, prodejem a servisem elektrokol a její odborníci Vám nejlépe poradí s výběrem toho nejlepšího modelu.

 

Cyklisté ochutnají …

Jenom sportem však není cyklista živ a proto je připraveno občerstvení – ochutnávka v podobě piva Ferdinand, malinové limonády Ferdináda a Lázničkových pikantních okurek s cibulkou. Cyklisté, cyklistky, bikeři, bikerky prostě potřebují doplnit energii.

 

APACHE mění život

V průběhu veletrhu bude současně odstartován projekt s názvem „Apache mění život“, který si klade za své vzbudit v lidech lásku ke sportu a především k cyklistice a to z mnoha důvodů. Jezdit na elektrokole může každý, pro zdraví, pro redukci váhy, pro zábavu…

 

Můžete se sami přihlásit nebo jen sledovat osudy těch, kteří začnou jezdit na elektrokole a prožívat s nimi jejich příběhy. Třeba se i vy v některém z nich najdete.

 

PR

Více na www.apache-elektrokola.cz

You must be logged in to post a comment Login