stredocech.net

Základní informace

Arakain s Lucií Bílou oslaví Kristova léta. Na turné je doprovodí Ostravaci Absolut Deafers.

Jaro 2015 bude pro ostravské Absolut Deafers krušné – čeká je 24 koncertů a hned druhý z nich se koná v sobotu 7. března v Městském společenském domě v Kolíně. Absolut Deafers opět přizvala na své turné skupina Arakain, která letos spojila síly s Lucií Bílou, aby fanouškům nabídla velkolepou oslavu Kristových let.

plakat_turne arakain bila

 

Arakain vsadili na jistotu a pro tuto prestižní akci přizval právě Absolut Deafers, kteří nejen v rámci podzimního turné prokázali své kvality. Kapela se poctivě připravuje, aby publiku předvedla nejen své pecky, ale i nové skladby z připravovaného alba a odvedla jejich standardně skvělý výkon.

„Moc si téhle příležitosti ceníme a uděláme vše pro to, aby si fanoušci užili celý večer na maximum,“ usmívá se zpěvák Jan „Joker“ Jašek.

Absolut Deafers si pro zpestření také připravili unikátní soutěž o nejsympatičtějšího chlapa turné, ze které vyřadili Honzu Toužimského, který by určitě jako vždy vyhrál, proto byl ze soutěže diskvalifikován a naopak zařadili i chlapy, které na podiu při koncertech lidé neuvidí, ale mají je šanci spatřit před a po koncertu. Jedná se například o klasika Luboše Perničku, Kamila Hlaváčka, nebo zvukaře Zdeňka Baču a Ondru Martínka.

Pro účast v soutěži stačí vyfotit na jednom z koncertů tohoto turné nejsympatičtějšího účinkujícího a tuto fotografii poslat na email . Po 15. květnu Absolut Deafers určí počty fotografií jednotlivých adeptů a ten s největším počtem fotografií bude vyhlášen jako nejsympatičtější chlap turné. Výherce kapela zveřejní na svém Facebooku a pro tři, kteří trefí správnou osobu, bude připravena odměna.

Absolut Deafers  přináší na českou rockovou scénu mix syrové tvrdosti, melodiky a skvěle znějících metal-rockových riffů. Velkou zásluhu na celkovém dojmu má zpěvák Jan „Joker“ Jašek, kterému sekundují kytaristé Jiří „Cremil“ Czyž, Radek „ Rado“ Sněhota, baskytarista Aleš „Lemy“ Venglář a bubeník Václav Maďa.

Stredocech.net

You must be logged in to post a comment Login