stredocech.net

Základní informace

Bob a Bobek s pohárem MS 2. února na Kladně

Maskoti Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2015 Bob a Bobek nezahálí a už teď objíždí extraligové a vybrané prvoligové štace. A mezi nimi nebude chybět kladenský ČEZ stadion.

Foto: Aleš Krecl, cslh.cz

V rámci propagačního turné k šampionátu vyrazily dvě večerníčkové postavy – zároveň ústřední postavy mistrovství – na pouť českými hokejovými stadiony, a postupně se představí na všech extraligových stadionech a vybraných stadionech 1. ligy. Na turné je „doprovodí“ replika trofeje pro vítěze Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji.

V Kladně se Bob s Bobkem představí 2. února na posledním domácím utkání základní části s Piráty Chomutov. Kromě hokeje se tak fanoušci mohou těšit i na tento zajímavý prvek doprovodného programu. Vystoupení oficiálních maskotů mistrovství světa na ledové ploše za doprovodu znělky z Večerníčku proběhne o přestávce po konci 1. třetiny.

Fanoušci zároveň budou mít možnost vyfotit se s pohárem a s oběma maskoty. Pohár bude divákům k dispozici na ochozu stadionu hodinu před začátkem zápasu a fandové se s ním budou moci fotit až do třetí třetiny utkání, stejně tak, jako s oběma maskoty šampionátu.

Organizační výbor MSLH IIHF 2015 představil maskoty šampionátu poprvé v rámci mezistátního prosincového utkání Česká republika – Švédsko a velký zájem fanoušků o ně inspiroval organizátory ke speciálnímu turné.

Veškeré informace o světovém šampionátu (včetně vstupenek) naleznete na oficiálních stránkách MS IIHF v ledním hokeji 2015:  www.iihfworlds2015.com/cz

Jarda Jágr: Ještě to chce kouzelníka Pokustóna!

„Hm, králíci z klobouku… Ještě potřebujem kouzelníka Pokustóna na střídačku… Ale to je vlastně Růža (trenér Vladimír Růžička),“ okomentoval se smíchem Jaromír Jágr maskoty pražského šampionátu při zářijové tiskové konferenci Sazka Bet.

 

Stredocech.net

Zdroj: Rytíři Kladno

You must be logged in to post a comment Login