stredocech.net

Základní informace

Bruslaři pobláznili boleslavskou arénu

Zvládnou hokejisté Boleslavi srovnat stav čtvrtfinálové série s Třincem? Dnes večer je k tomu požene vyprodaná hokejová aréna!
bk boleslav ctvrtfinale

Mladoboleslavští hokejisté přistoupili k první domácí odvetě velmi hbitě a zdravě agresivně a postupně si vypracovali dvoubrankové vedení díky trefám Robara a Bárty. Ještě do konce druhé periody o něj sice přišli, svými dobrými přesilovkami ale zároveň zvládli ve stejném časovém horizontu ještě přeci jen navýšit – znovu díky Bártovi. Ve třetí periodě pak Látal využité trestné střílení, a coby definitivní pojistka posloužila Klimentova trefa do prázdné branky. Bruslaři tak ve čtvrtfinálové sérii snižují na 1:2 na zápasy.

Další střetnutí je čeká doma už ve středu 18. března ve ŠKOENERGO Aréně a to už od 17:10.

Nutno vyzdvihnout týmový výkon, který doslova pobláznil vyprodanou ŠKOENERGO Arénu!

Ohlasy trenérů

Marian Jelínek, BK Mladá Boleslav: Myslím si, že jsme viděli pěkný hokej, z obou stran ofenzivní, mělo to pohyb, vynikající publikum. Chtěl bych poděkovat divákům za perfektní kulisu a také týmu za předvedený výkon. Ceníme si tohoto vítězství, jsme spokojeni. Do půlnoci se radujeme, od půlnoci myslíme na čtvrté utkání.

Václav Varaďa, HC Oceláři Třinec: My jsme samozřejmě zklamaní, že nám tento zápas utekl. Nachystáme se na středeční odvetu. Věřím, že to z naší strany bude o něco lepší výkon a necháme na ledě všechno.

 

Stredocech.net

Zdroj: BK Mladá Boleslav

You must be logged in to post a comment Login