stredocech.net

Základní informace

Do Příbrami za adventem

Adventní čas se nevyhnul ani Příbrami. Na náměstí T. G. Masaryka je již ozdobený vánoční strom a můžete si zde také prohlédnout dřevěný vyřezávaný betlém.

betlem pixabay

V předvánočním čase můžete také navštívit tradiční výstavu betlémů, kterou v Galerii F. Drtikola v Zámečku-Ernestinu instaluje Hornické muzeum spolu s Příbramskými betlémáři. Výstava bude otevřena 4. 12.

Ve dnech 14. a 21. 12. budou na Václavském náměstí adventní koncerty, nenechte si ujít krásnou atmosféru živé hudby ve slavnostně vyzdobené Pražské ulici.

Divadlo A. Dvořáka připravilo pro děti pěknou akci Vánoce v divadle – 13. 12. mohou děti prožít kouzelný den plný pohádek, koled a vánočního tvoření. A divadlo slibuje, že prý nebude chybět vánoční stromeček s dárečky pro děti a vánoční jarmark.

Stredocech.net

Na jaká představení můžete ještě vyrazit do konce roku?

 

13. 12.

VÁNOCE V DIVADLE

10:00 / Velká scéna

Pojďte s námi prožít kouzelný den plný pohádek, koled a vánočního tvoření. Nebude chybět vánoční stromeček s dárečky pro děti, prodej sladkovodních ryb a vánoční jarmark.

14. 12.

Vánoční koncert Ginevry a jejich hostů

15:30 a 19:00 / Velká scéna

Milí přátelé a návštěvníci našich koncertů, srdečně Vás zveme na tradiční vánoční koncerty Ginevry. Letošním tématem je ,,Vánoční zkoušení „, při kterém se vydáme až do kuchyně hudební skupiny, která se po roce opět připravuje na vámi oblíbené Vánoční koncerty. Součástí koncertů by měl být i vánoční křest nové desky s názvem ,,Na ostří meče“. Vedle známého Bohoušova dívadla se Vám představí Ladův národopisný dětský soubor z Hrusic, který vede paní Andrea Stocková. Malí tanečníci a tanečnice, kteří tancují a hrají na hudební nástroje nosí „kostýmy“, které věrně kopírují obrázky pana Josefa Lady. Dalším hostem je varhanice ze Svaté Hory a organizátorka sbírky na stavbu Svatohorských varhan Miloslava Šmolíková. Těšíme se spolu s Vámi na pohodovou vánoční atmosféru. Vaše Ginevra.

15. 12.

Vánoční koncert Ginevry

19:00 / Velká scéna

17. 12.

Červený a černý Červený a černý

10:00 / Velká scéna

Stendhal

představení pro školy

18. 12.

Vánoční koncert ZŠ 28. října 1, Příbram

16:30 / Velká scéna

 Tradiční Vánoční koncert hudebních tříd. Dirigují Dr. Eva Káčerková a Mgr. Helena Kaiserová. Pronájem, pořádá ZŠ 28. října 1, Příbram.

20. 12.

Vánoční show dětí ze Sportklubu Oxygen

11:00 / Velká scéna

Sobotní dopoledne bude závěrečnou tečkou za úspěšným rokem, který za sebou Sportklub Oxygen má. Zajímavostí jistě také bude vystoupení nejmladších dětí od 3 let. Nečekají Vás jen závodní sestavy sportovního a fitness aerobiku, ale i taneční choreografie dětí ze street dancu nebo dětské zumby. Pronájem, pořádá Oxygen Příbram.

22. 12. a 23.12.

Vánoční koncert Příbramského Big Bandu

19:00 / Velká scéna

Pronájem, pořádá Příbramský Big Band, z.s.

Vystoupí Martin Janský, Magda Rezková, Dětský pěvecký sbor ZUŠ Příbram pod vedením sbormistryně Jaroslavy Halamové-Kunické. Koncert uvádí Ing. Aleš Benda. Pronájem, pořádá Příbramský Big Band, z.s.

31. 12.

Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka

14:00 / Malá scéna

K.Lupinec a S.Štemberová

Silvestr v divadle

31. 12.

Škola základ života Škola základ života

17:00 / Velká scéna

Jaroslav Žák

Silvestr v divadle

You must be logged in to post a comment Login