stredocech.net

Základní informace

FK Mladá Boleslav spouští kampaň pro fanoušky

Fotbalový klub FK Mladá Boleslav zahajuje kampaň, kterou chce přilákat fanoušky do ochozů Městského stadionu. Aktuálně čtvrtý tým tabulky Synot ligy připravil specialitu pro fanoušky prostřednictvím sociálních sítí. Pod hashtagem #VyprodameStadion budou fanoušci na Facebook a Twitter přidávat selfie z domácích zápasů a za každou zveřejněnou fotku dostanou dárek – zvýhodněnou vstupenku, klubou šálu, čepici, vlajku, dres nebo jiné fandící pomůcky. Výherci navíc přeberou ceny přímo od hvězd Mladé Boleslavi.

 Image (2)

Ve zbytku jarní části sezony bude pro fanoušky připraveno několik dalších zajímavých akcí – poločasové soutěže o hodnotné ceny, zapojení do budování image klubu – podílení se na tvorbě motta, chorea nebo designu dresů pro příští sezonu. Nejaktivnější fanoušci se mohou těšit na svůj vlastní rozhovor v zápasovém bulletinu s krásnou reportérkou Bolka TV Nicole Novotnou.

Mladá Boleslav v domácích utkáních nastřílela už 23 branek – nejvíc ze všech týmů nejvyšší soutěže! V tabulce domácích zápasů je momentálně na třetím místě se sedmi výhrami, jednou remízou a dvěma porážkami.

Fotbalisté Boleslavi přivítají v následujících pěti domácích zápasech řadu atraktivních soupeřů včetně týmů ze špičky tabulky – pražské Sparty a Jablonce. Kampaň cílená na fanoušky začíná už v pátek večer, kdy na Městský stadion přijede Baník Ostrava.

mb-net

Středočech.net

You must be logged in to post a comment Login