stredocech.net

Základní informace

Příběh lásky v Rytířské

Frankie a Johnny  – Krásný a uvěřitelný příběh o začátku jedné lásky… I když už máte za sebou kousek života a několik zklamání, pořád je naděje!

Tereza_Aleš_prem2

Johnny se právě vrátil z vězení a našel si práci v malé newyorské restauraci, kde pracuje i Frankie. A právě otevřeně prostořeká číšnice ho okouzlí. Jednou večer spolu náhodou skončí v posteli. A je tady obyčejně neobyčejné ráno. Zatímco Frankie vše považuje za drobnou aférku, protože zklamání z mužů zažila už dost, Johnny se zamiloval. V první chvíli se zdá, že jejich vztah nemůže fungovat. Ani jeden nejsou už nijak mladí. Ona má za sebou několik nepovedených lásek. On rozpadlé manželství. Po sérii vtipných slovních přestřelek a klasických nedorozumění svitne jakási naděje. Že by ti dva měli ještě šanci…?

Co říká o představení Tereza Kostková v roli Frankie?

Čím si vás získala hra Frankie & Johnny?
Naprostou opravdovostí, nepokrytostí v oblasti lidské intimity a přese všechny citlivé otázky humorem a závěrečnou nadějí. Jako rozený optimista to nemohu nechtít podtrhnout.

Je vám postava Frankie něčím blízká?
To naprosto netřeba odhalovat… Žena i herečka musí mít svá drobná tajemství. Podstatné je, že Frankie hraju ráda.

Jaká je divadelní spolupráce s Alešem Hámou?
Často se setkáváme po představení s reakcí, že „Aleš velmi pozitivně překvapil“. Dotyční mají na mysli onu činoherní rovinu a hloubku. Mě ale nepřekvapil, vím to o něm dávno a vážím si, že roli přijal a nešetří talentem ani humorem.

 

Divadlo v rytirske banner

 

Stredocech.net

 

You must be logged in to post a comment Login