stredocech.net

Základní informace

Improvizace herců přenesla diváky do Vzduchoprázdna

Mladá Boleslav – Představení plné improvizace, kreativního a autentického způsobu vytváření divadelní hry přímo před diváky čekalo návštěvníky hry Vzduchoprázdno, které se konalo ve středu 19. listopadu v Domě kultury Mladá Boleslavi. Gejzír zábavy v této ojedinělé hře spoluvytvářejí Martin Zbrožek, Ivana Uhlířová a Bohumila Klepl.

Image (9)

Z + U + K jdou upřímně se svou kůží na trh, otevřeně bez škrabošky předstoupí před publikum a teprve v přímém kontaktu s diváky ve světlech ramp, s lehkostí vytříbeného humoru a vzájemné inspirace, vytvoří své jedinečné, originální představení.

Martin Zbrožek

Martin Zbrožek je český houslista, zpěvák, herec a moderátor. Hru na housle studoval na teplické konzervatoří a od mládí se věnoval i herectví. Jako hudebník procestoval celou Evropu, vystupoval v několika hudebních kapelách, mezi nejznámější patří Melody Makers Ondřeje Havelky. Jako herec vystupoval v divadlech Teatro a improvizovaném divadle Vizita po boku Jaroslava Duška. Z Mladoboleslavského divadla ho diváci znají v roli Houslisty „Muži v offsidu“ a v komedii „Zločin v Posázavském Pacifiku“

Ivana Uhlířová

Divadelní a filmová herečka vystudovala hereckou konzervatoř v Ostravě. Poté působila 2 roky v Divadle Petra Bezruče v Ostravě, následovalo angažmá v divadle v Karlových Varech, poté se jí podařilo prosadit se v několika profesionálních divadlech v Praze i v Brně. V současné době účinkuje v Divadle na Vinohradech, Meet Faktory, Studio Hrdinů a v Divadle Na Zábradlí.Dvakrát získala Cenu Alfréda Radoka.

Bohumil Klepl

Bohumil Klepl vystudoval herectví na DAMU a začínal jako loutkař. Nejdříve působil pouze v divadlech např. v Chebu, Divadle Na Zábradlí, Divadle Komedie. Díky režisérovi Karlu Smyczkovi, který ho obsadil do hlavní role v úspěšného seriálu To jsem z toho jelen, se dostal postupně do povědomí i televizním divákům. Z televizních rolí: Účastníci zájezdu, Velmi křehké vztahy, Letiště a další.V Městském divadle Mladá Boleslav přijal roli Klepače v hudební retrokomedii „Zločin v Posázavském Pacifiku“.

You must be logged in to post a comment Login