stredocech.net

Základní informace

Inekafe, Rybičky 48 a Zoči Voči na jednom pódiu

Kolín- Legendární slovenská skupina Inekafe odstartovala  evropské turné k dvaceti letům svého fungování. Velkolepost turné předznamenávají samotní hosté, kteří je budou v československé části doprovázet. Budou jimi česká jednička na poli pop-punku kutnohorská kapela Rybičky 48 a slovenská kapela Zoči Voči.

Rybicky-48-Jeste-nejsme-stary

Jedná se o největší spojení československých kapel v tomto žánru, které tu nemá obdoby, což ostatně zcela jasně potvrzuje i zájem návštěvníků. Turné bylo o víkendu odstartováno v Žilině a Trenčíně, oba koncerty byly beznadějně vyprodány.

Všichni jsou tak teď v jednom kole. Inekafe v čele se zpěvákem a kytaristou Vratkom Rohoňom vydali 1. ledna nové album, které nese název „Nevhodný typ“. Ani Rybičky 48 při přípravách turné nezaháleli. Natáčeli totiž klip k novému singlu “My ještě nejsme starý”, na který se můžeme těšit v únoru.

„Je nám ctí, že můžeme byt součástí turné slovenské legendy, jakou je právě IneKafe. První dva koncerty byly skvělý a určitě nás čeká s kamarády z kapel IneKafe a Zoči Voči do konce března spousta parádních vyprodaných koncertů “řekl zpěvák Kuba Ryba ze skupiny Rybičky 48.

V pátek 20. března zavítá toto jedinečné turné i do kolínských Starých Lázní. Část koncertů  turné je již vyprodána a u zbývajících vstupenky rychle mizí, takže pokud si nechcete nechat ujít kolínský koncert, neměli byste s koupí vstupenek otálet. Lístky zakoupíte v předprodejní síti Ticketportal a lokálních předprodejích: Kolín – Infocentrum | Copyshop Kutnohorská ulice, Kutná Hora – Infocentrum | Blues Cafe, Čáslav – Infocentrum

Termíny 20 rokov Nevhodní EU tour 2015:

 1. ledna – Žilina, Dom odborov
  17. ledna – Trenčín, Piano klub
 2. ledna – Brno, Semilasso
 3. ledna – Ostrava, Klub Garáž
 4. ledna – Nitra, Nová Pekáreň
 5. února – Praha, Lucerna Music bar
 6. února – Zlín, Maters of Rock Cafe
 7. února – Banská Bystrica, Zimný štadión
 8. února – Košice, Mestská športová hala (Multi hala – Hádzanárska hala)
 9. února – Poprad, Športová hala
 10. března – Plzeň, Žebřík
 11. března – Havlíčkův Brod, KD Ostrov
 12. března – Kolín, Staré Lázně
 13. března – Prostějov, Společenský dům
 14. března – Znojmo, Hotel Dukla
 15. března – Bratislava, Ateliér Babylon

IK_R48_ZV_Tour

You must be logged in to post a comment Login