stredocech.net

Základní informace

Inspirace – vánoční visačky

Vánoce se pomalu blíží a my vám budeme přinášet inspirace pro vánoční tvoření. Jak jste si mohli všimnout,  v Silhouette obchodu jsou k dispozici různé podklady pro výrobu visaček. Je jich tam opravdu velmi mnoho, mají různé tvary, velikosti a na každou z nich se hodí něco jiného.

Výhodně se dají koupit sety visaček – do vyhledávacího políčka stačí zadat slova – TAG SET a v obchodě se vám vyhledají různé sety.

Například tyto:

Visacky1
Visacky2
Visacky3

Visačky nemusíte řezat jen proto, abyste je zdobili malováním, razítkováním nebo jinou výtvarnou technikou.  Mezi šablonami je mnoho takových, které již samotným vyřezáním a slepením vytvoří krásnou visačku.

Visacky4
Visacky5

Velmi elegantní jsou  visačky, které mají různé průřezy, například s vločkami.

Visacky6
Visacky7
Visacky8

A v neposlední řadě bych vám ráda ukázala visačky rozmanitých tvarů, například jako tučňák, medvídek apod.

Visacky9
Visacky10
Visacky11

A takto si hraju s visačkami já, vyříznu si základ z kvalitního papíru, ozdobím razítky a vymaluji Copic fixy, dozdobím metalickými fixy.

 20
19_3

Na techto visačkách jsem využila techniku horkého embosování a do otvoru jsem upevnila průchodku.

16

Zde jsem si upravila obrázek losa, který patří původně k raznici. Raznici jsem si před lety koupila a nedávno mi dosloužila, vzala jsem vyseklého losa, oskenovala a obrázek upravila, no a nyní již žádnou raznici nepotřebuji, losa si řežu v jaké velikosti chci.

7_2
10

prima řezání

Katka Dachovská

www.forart.cz

forartlgo banner

You must be logged in to post a comment Login