stredocech.net

Základní informace

Kladenský pohár 2015 představil to nejlepší ze společenských tanců

Kladno se o víkendu stalo dějištěm přehlídky nejlepších tanečníků latinskoamerických a standardních tanců. Vítězným párem v latinskoamerických tancích byli Lukáš Chmelík a Zuzana Šťastná z klubu COOL DANCE Praha. Jsou to vítězové taneční ligy 2013 a třetí pár taneční ligy 2014. Vítězi v standardních tancích jsou Michal Drha a Klára Zámečníková z klubu Orel Telnice. Jde o třetí pár z lednového mistrovství ČR 2015.

aktuality (8)

Třetí ročník akce s názvem Kladenský pohár 2015 – Taneční liga se konal v sobotu 7. února v kladenském Domě kultury na Sítné. Záštitu soutěži udělil středočeský hejtman Miloš Petera (ČSSD).

„Přesvědčil jsem se, že jsou tanečníci opravdu na vysoké profesionální úrovni. Organizace akce také neměla chybu. I proto jsem rád, že jsme akci podpořili z fondu hejtmana částkou 40 tisíc korun. Vítězům gratuluji a přeji jim do budoucna silnou vůli při trénování a štěstí na soutěžích,“ řekl statutární náměstek hejtmana pro školství Milan Němec (ČSSD), který se slavnostního večera zúčastnil a předal ceny vítězným párům.

Soutěžilo se v deseti kategoriích latinskoamerických a standardních tanců, z toho byly 4 juniorské kategorie a 6 dospělých. Soutěže se zúčastnilo 130 tanečních párů.

Středočech.net

You must be logged in to post a comment Login