stredocech.net

Základní informace

Kolínský Natruc vybírá opět talenty!

Kolínský Natruc odstartoval soutěž Natruc Talent. Mladé kapely mohou poměřit síly. Jak už se stalo tradicí, i letos vyhlásil hudební festival Natruc soutěž pro mladé talentované kapely napříč hudebními žánry.

natruc-photo-1

Vítězové si pak zahrají 1. srpna na 18. ročníku festivalu Natruc, po boku špičkových českých kapel a dalších zahraničních hostů v jednom z nejkrásnějších festivalových areálů v ČR, na Kmochově ostrově v Kolíně.

V loňském roce byl festival Natruc vyprodán a i letošní, již 18. ročník tohoto klutovního festivalu, se zřejmě bude těšit velké divácké přízni. Vítěz soutěže Natruc Talent tak bude mít jedinečnou příležitost představit se před několika tisíci návštěvníky kolínského festivalu.

“Cílem soutěže Natruc talent je pomáhat talentovaným kapelám dostat se do povědomí veřejnosti, získat koncertní ostruhy po boku špičkových kapel a zahrát si na renomovaném hudebním festivalu. V minulosti zvítězily v soutěži Natruc talent například skupiny A banquet, Zakázaný ovoce, K2, Sabrage, Cookies a další,” říká Martin Řehoř, jeden z pořadatelů festivalu.

Kapely, které se chtějí soutěže zúčastnit, mohou do 31. 3. 2015 zaslat své nahrávky v digitální podobě na . Potom už bude čekat nelehký úkol na odbornou porotu.

Natruc-photo-2

V porotě zasednou muzikanti z některých kapel, které se objeví na letošním Natrucu, mezi potvrzenými jmény nechybí Xindl X, Vypsaná fixa, UDG, Škwor, Visací zámek, Rybičky 48, Krucipüsk, Skyline, Atmo music, Voxel, Nebe, Pekař a mnoho dalších.

O celkovém vítězi pak rozhodnou hlasující diváci na internetových stránkách Natrucu.

 

You must be logged in to post a comment Login