stredocech.net

Základní informace

Krádež trvala pouhé 4 vteřiny!

Praha – Barman přišel během pár sekund o peněženku s tržbou. Trojice pak z nákupního centra odjela vozem Mitsubishi Carisma.

wallet-367975_640

Policisté z místního oddělení v Letňanech pracují od 29. ledna na případu krádeže peněženky v kavárně nákupního centra. Dva muži a žena přišli k baru, chvíli se rozhlíželi a poté jeden z nich vzal zpoza pultu volně položenou peněženku s tržbou. Společně pak odešli, aniž by něco zakoupili. Majiteli kavárny vznikla škoda bezmála dvacet tisíc korun. Policisté mají k dispozici záznamy z bezpečnostní kamery v kavárně, které krádež zaznamenaly. Policisté dva muže a jednu ženu podezřívají ze spáchání trestného činu krádeže, za což jim v případě dopadení a odsouzení hrozí až dva roky pobytu ve vězení. Jakékoliv informace k totožnosti podezřelé trojice, jejím pohybu nebo pobytu, přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158 nebo kterékoli služebně Policie ČR.
K jejich popisu:
První muž, který vzal peněženku z pultu, je ve věku kolem čtyřiceti let, vysoký asi 170 centimetrů, střední postavy. Oblečený byl do černého kabátu, šedé kostkované košile a modrých džínů. Na hlavě měl čepici, takzvanou bekovku. Druhý muž, který ho společně s ženou kryl, je ve věku kolem padesáti let, vysoký asi 180 centimetrů, silnější postavy. Oblečený byl do tmavého oděvu a černého tři čtvrtečního kabátu. Hledaná žena byla oblečená do modrých džínů a tmavé bundy. Kolem krku měla červenou šálu a na hlavě černou zimní čepici s velkou bambulí.
Během vyšetřování případu policisté zjistili, že trojice poté, co odešla z nákupního centra, nasedla pak na parkovišti do tmavě modrého vozu značky Mitsubishi Carisma, neznámé registrační značky, a z místa všichni tři odjeli.
por. Bc. Jana Rösslerová
Středočech.net

You must be logged in to post a comment Login