stredocech.net

Základní informace

Líbí se vám web vaší obce? Přihlašte ho do soutěže.

Soutěž Zlatý erb vstoupila do dalšího ročníku. Města a obce České republiky tak mají i v roce 2015 možnost zúčastnit se klání o nejlepší oficiální internetové stránky a elektronickou službu.

zlaty erb 2014

Finalisté celostátního kola loňského ročníku soutěže Zlatý erb.

Stejně jako v předchozích letech bude soutěž i v letošním 17. ročníku probíhat dvoustupňově, tj. nejprve se uskuteční krajská kola pod patronací jednotlivých krajských úřadů, ze kterých poté vzejdou soutěžící kola celostátního. To vyvrcholí slavnostním předáním cen na konferenci ISSS (Internet ve státní správě a samosprávě), která se uskuteční ve dnech 13. a 14. 4. 2015 v Hradci Králové.

Některé kraje chystají v rámci svého kola specifické kategorie – například Kraj Vysočina a Jihomoravský kraj ocení nejlepší webové stránky dobrovolných hasičů, Kraj Vysočina navíc také nejlepší weby školských zařízení.

Zlatý erb již tradičně poutá pozornost měst, obcí a veřejnosti. Soutěž byla založena v roce 1999 jako nástroj pro podporu modernizace místních samospráv. V roce 2002 byla oceněna jako finalista světové prestižní ceny Stockholm Challenge Award a v roce 2011 zvítězila v soutěži Český zavináč.

Přihlášení pro města a obce probíhá prostřednictvím stránek http://www.zlatyerb.cz. Krajská kola budou zahájena 2. února a jejich vítězové budou vyhlášeni na slavnostních ceremoniálech v březnu letošního roku.

Porovnejte stránky vaší obce s těmi, kteří uspěli v loňském roce. Pořadí dle soutěžních kategorií a zvláštních cen 2014:

Nejlepší webová stránka města:
1. Most (http://www.mesto-most.cz)
2. Bruntál (http://www.mubruntal.cz)
3. Jihlava (http://www.jihlava.cz)

Nejlepší webová stránka obce:
1. Tisá (http://www.tisa.cz)
2. Okříšky (http://www.okrisky.cz)
3. Křižany (http://www.obeckrizany.cz)

Stredocech.net
Zdroj: zlatyerb.obce.cz

You must be logged in to post a comment Login