stredocech.net

Základní informace

Město Králův Dvůr bude mít polikliniku

stestoskop-64276_640

Nové moderní multifunkční zdravotnické zařízení v Králově Dvoře bude. Po třech letech se totiž podařilo dotáhnout financování a začátkem října byl schválen bankovní úvěr na realizace výstavby polikliniky.

„Ještě letos by mělo dojít k zahájení stavby na pozemku, který se nachází nedaleko dálničního podjezdu v Králově Dvoře směrem k zámku a radnici v ulici 5. května. Pokud vše půjde podle plánu, chceme ve druhém pololetí 2015 polikliniku slavnostně otevřít,“ prozradil za investora ZDRAVÍ KRÁLŮV DVŮR s.r.o. jednatel MUDr. Tomáš Buchbauer.

“Základní myšlenkou tohoto projektu je vybudování multifunkčního zdravotnického zařízení, které dosud v dané lokalitě absentuje, a šetrné propojení základní lékařské péče a specializovaných oborů s vhodně vybranými komerčními činnostmi,” doplňuje Tomáš Buchbauer, který si pochvaluje spolupráci s vedením města v čele se starostou Petrem Vychodilem, které myšlenku výstavby polikliniky dlouhodobě podporuje. “Samozřejmě, že pro Králův Dvůr je to vynikající zpráva. Slibuji, že pokud zůstanu ve vedení města, budeme se snažit být se zastupitelským týmem i úředníky radnice maximálně nápomocni, poliklinikou se Králův Dvůr opravdu stane městem ” dodal králodvorský starosta Petr Vychodil.

 

You must be logged in to post a comment Login