stredocech.net

Základní informace

Mladý pár se schovává před světem

Praha – Policisté pátrají po dvou mladistvých, kteří s největší pravděpodobností utekli z domova.

foot-538324_640

Od 14. února pátrají pražští policisté po čtrnáctileté dívce a patnáctiletém chlapci, kteří jsou od minulé soboty pravděpodobně spolu na útěku z domova. Oba byli společně již jednou pohřešováni a byli vypátraní policisty u jejich kamarádky v Praze 10. Pohřešovaná dívka při vypátrání uvedla, že až bude mít možnost, tak zase z domova uteče. To učinila v sobotu 14. února v odpoledních hodinách, kdy utekla z místa svého bydliště v Praze 4. Od té doby o sobě nedala vědět a pravděpodobně se někde skrývá se svým přítelem.
Popis dívky: Zdánlivé stáří 14 let, výška 162 cm, hubená postava, oválný obličej, středně dlouhé hnědé rovné vlasy a hnědé oči. Mohla by být oblečená do černé látkové bundy po kolena, tmavých strečových kalhot a šedivých kotníkových bot značky Adidas s lemem z šedivého kožichu. Při sobě by mohla mít batoh křiklavě růžové barvy značky Hardy. Z domova si s sebou odnesla i notebook, jídlo a pití.
Popis chlapce: Výška 170 cm, hubená postava, váha okolo 50 kg, krátké hnědé vlasy, v obou uších má náušnice – pecky s bílými kameny. Má vadu řeči, kdy mluví rychle a občas koktá. Naposledy měl na sobě modré džíny, šedou mikinu, černou bundu s vyšitým černým nápisem a červenou nebo fialovou kšiltovku. U sebe by mohl mít zeleno – černou krosnu (batoh).
V případě, že víte, kde by se mohli pohřešovaní nacházet, kontaktujte linku 158.
por. Bc. Jan Daněk

You must be logged in to post a comment Login