stredocech.net

Základní informace

Na 4. diskusní večer přijede do Dobřichovic prof. Petr Fiala

Již rok v Dobřichovicích pořádám diskuzní večery o politice se zajímavými osobnostmi veřejného politického života. Na již 4. diskuzní fórum přijal pozvání současný předseda ODS, bývalý rektor Masarykovy university v Brně a bývalý ministr školství  Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

Fiala-diskuse-FB-1421397495-960x500-fit

 

Hlavním důvodem pro zahájení pořádání těchto diskuzí byl pokus  o nastartování  zájmu o politické dění.  V současné době totiž čelíme stále se stupňujícímu informačnímu vakuu ve všech médiích, dezinformačním kampaním a zkreslenému informování o událostech v naší zemi.

To je způsobeno zejména obrovskou a nezdravou kumulací mediální a politické moci v rukou několika lidí. Abychom se dostali k informacím,  o kterých  média z různých důvodů nepíší a nebo píší zkresleně a  nebyli v zajetí tendenčních zpráv,  snažím se zvát na dobřichovická diskuzní fóra lidi z vyšších politických kruhů, kterým důvěřuji a kteří zde prezentují své názory na aktuálnímu dění.

Proruská orientace části našich politiků, masový nástup komunistů a bývalých agentů Stb do čelných funkcí samosprávy a státní správy, bagatelizace zločinů komunismu jsou vážnými ukazateli toho, že se situace v naší zemi změnila.  To, že za nástup politických podnikatelských subjektů jako je ANO či Úsvit Tomio Okamury a dalších může právě bývalá vládnoucí pravice je trpkou pravdou.

Pořadatelem těchto diskuzních fór je Oblastní sdružení ODS Praha západ, jehož jsem předsedou,  ve spolupráci s městem Dobřichovice. Hosté Diskuzních fór jsou lidé pravicově smýšlející, kteří chtějí něco dělat pro to, aby se pravice držela svých původních ideálů. Hosty Diskuzního fóra v Dobřichovicích již byla Miroslava Němcová, bývala předsedkyně PS, Alexandr Vondra, mluvčí Charty 77 a bývalý ministr zahraničních věcí a ministr obrany, Eva Zamrazilová, bývalá členka bankovní rady ČNB nebo velmi úspěšný starosta z nedalekého Radotína Karel Hanzlík.

Diskuzní večer se uskuteční opět na zámku v Dobřichovicích ve čtvrtek dne 19.2. 2015 od 19 hod. Přijďte se dozvědět to o čem se nepíše v Lidových novinách či v Mladé frontě, přijďte i vy říci svůj názor. Po diskuzi bude možnost osobního setkání s naším hostem u neformálního občerstvení pro všechny účastníky.

Srdečně zve Michael Pánek, předseda ODS Oblast Praha západ

You must be logged in to post a comment Login