stredocech.net

Základní informace

Na soupeře mu stačilo pár sekund

Poděbrady – Miloš Petrášek na GCF 30 v SaSaZu ukázal, proč se o něm říká, že je jeden z největších talentů MMA. V kleci mu stačilo pár desítek sekund, aby zápas ukončil TKO.

GCF30_nove-123

Jaké jsi měl pocity po vítězném zápase v SaSaZu?

Tyhle pocity se strašně těžce popisují… Zkrátka, kdo nezažil ten pocit, tak si to nedokáže představit.

Máš přezdívku Meloun, jak někdo s tvou postavou získá zrovna takovou přezdívku?

Vzniklo to ze zdrobněliny jména Miloš, kdy mi moje maminka říkala Milounek, ale můj brácha, koncetrované zlo z vesmíru, to předělal na Melouna, hajzl :-D ( mohl jsem si něco vymyslet něco vtipného, ale tohle je pravda :-D )

GCF30_nove-114

Na GCF jsi nakonec neměl slibovaného soupeře Michala Bobrowskiho, ale slovenského Davida Širilu, kdy jsi se o změně dověděl?

Bylo to asi dva a půl týdne před turnajem, kdy mi váha nešla vůbec dolů a já už tušil, že to bude průšvih. Řekl jsem Lukášovi, že to nedokážu shodit do turnaje a ten o tom informoval promotéra GCF Michala Hamršmída, který mi bez mrknutí oka sehnal borce ze Slovenska. Díky Hášo!

Rýsuje se ti už další zápas?

Něco se dohaduje, chtěl bych si teď dát 14 dní volnější režim a pak začít makat na další zápas.
GCF30_nove-121

Teď máš za sebou šest profi zápasů, kolik jich máš ještě z dob amatérů?

Když jsem začínal zápasit, tak MMA ligy (které jsou mimochodem skvělou průpravou) neexistovaly a amatérské zápasy v MMA byly jednou za uherák na Pankráci. Když jsem si pak chtěl  zazápasit na lize, tak už to nešlo, protože jsem na sherdogu měl více než tři zápasy. I když je fakt, že jeden amatérský zápas mám, protože na lize, kterou pořádala MMAA Aréna se dalo zápasit do pěti zápasu na sherdogu.
Do kterých spřátelených klubů jezdíš na sparingy?

 Snažím se jezdit různě, ale je pravda, že s mojí normální váhou, která se pohybuje okolo 103-105 kg se těžko shání kvalitní sparring partneři, takže se vždy soustředím, když někam vyjíždím, aby tam byli kluci jako Viktor Pešta, Jirka Procházka, Michal Popelák, Honza Gottvald, nebo (i když se neřadí do téhle váhové kategorie) Patrik Kincl, protože ten by mě snad stíhal i kdybych vážil 150 kg. Jinak na tyhle kluky nejčastěji narazím na wrestlingu, který pořádá Michal Hamršmíd, takže tam vlastně dojíždím nejvíce.
GCF30_nove-124

Na SaSaZu jsi měl problémy se shazování, jakou teď tedy budeš chodit váhu?

Teď se zkusím držet v -93kg, ale kdybych snad z nějakého důvodu pocítil, že se do té váhy nehodím, tak se vrátím do 84kg. Musel bych tomu shazování obětovat více času, ale věřím, že kdybych se „kousl“, tak bych to zvládl.

 

GCF30_nove-125

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login