stredocech.net

Základní informace

Nejslavnější závod pojede Středočech

Sedlčany, Praha – Při sobotní show v motokrosovém freestylu FMX Gladiator Games účinkoval i kamion KM Racingu. V jeho kabině mladý závodník, který pochází ze Sedlčan. Martin Macík junior se v lednu zúčastní slavného závodu Dakar 2015! Podívejte se na reportáž z vydařené akce. Rozhovor s Martinem vám přineseme v následujících dnech.

liaz mezi gladiatory martin macik

Poslední listopadovou sobotu ovládli pražskou O2 arénu novodobí gladiátoři. Na programu byl 14. ročník přední světové show v motokrosovém freestylu FMX Gladiator Games. Akce, která vždy přináší to nejlepší, co extrémní motoristický sport nabízí, se tentokrát zúčastnil i dakarský tým KM Racing se závodním kamionem Liaz a jeho řidičem Martinem Macíkem Jr.

Jeho místo bylo v porotě, která měla reprezentativní složení. Seděl v ní mistr světa ve freestylu Libor Podmol, legenda tohoto sportu Petr „Kuchta“ Kuchař, letecký akrobat a pilot světové série Red Bull Air Race Martin Šonka a také Pavel Kubiček, který v barvách KM Racingu startoval na Rallye Dakar na motocyklu i v kamionu.

„Všechno ve skvělé atmosféře dobře dopadlo. Diváci shlédli super představení s elitními ridery a novými triky a při tom zažili velkou dávku adrenalinu. Před desetitisícovou návštěvou jsem představil tým a jeho nadcházející program na Rallye Dakar 2015. Vrcholem večera pak byl skok organizátora Gladiator Games Marka Rejmana, který s vozem Mini přelétl liazku zaparkovanou uprostřed dráhy,“ vyprávěl Martin Macík o večeru plném emocí a vůní spáleného benzínu.

Stredocech.net

Zdorj: KM Racing Media / min

You must be logged in to post a comment Login