stredocech.net

Základní informace

Nezapomeňte na den otců

den-otcu-107

Zámek Loučeň – Zítra mají všichni tátové vstup na zámek zdarma, oslaví tak svůj svátek, který se čím dál více začíná dostávat i k nám. Na zámku Loučeň ho slaví už po čtvrté.

Tato tradice je živá především v Americe. Slaví se ale živě také ve Skandinávii, státech Pyrenejského poloostrova, nebo třeba v Bulharsku. Česku se dlouho vyhýbala. Dokud se nenašlo pár průkopníků, mezi něž patří i zámek Loučeň, kde se bude slavit Den otců již počtvrté. Ten si, spolu s většinou míst v Evropě, připomene Den otců v neděli 15. června. „K svátku se obvykle dávají dárky. Těmi našimi jsou vstup zdarma do zámeckých labyrintů pro všechny otce, pivo zadarmo pro první stovku příchozích tátů a především velká hra s Igráčky v zámeckém parku, které by se měli zúčastnit hlavně tátové,“ řekla Kateřina Šrámková, jednatelka zámku Loučeň.

Všichni tátové mohou zažít 15.června na Zámku Loučeň svůj superden a ještě se se stát supermuži nebo supertáty, pokud se dokáží přiblížit výkonům superigráčka, který je idolem silných chlapů všech generací.Ve speciálním pětiboji budou tátové soutěžit v čistě chlapských disciplínách jako kop na branku, hod polenem, běh s kočárkem apod. Každý táta, který se zúčastní tohoto igráčkovského pětiboje, získá jednoho z limitované edice SUPERIGRÁČKŮ, které speciálně pro tuto příležitost věnuje společnost Efko, producent legendárních hraček. Vidět také můžete superdomov, ve kterém tento superchlap bydlí.V cíli dostanou tátové za odměnu také pivo zdarma a vyfotit se budou moct se superigráčkem a jeho superženou. Pro táty a taťky , kteří nebudou mít sílu na to, aby měřili své mužné síly, bude k dispozici golfový trenažer, kuličkové hřiště, paintball a kutilská dílna a pro všechny děti bohatý dětský program.

Zámek je otevřen od 9:00 do 18:30, program se koná od 10:00 do 16:00.

zdroj zámek Loučeň

středočech.net

You must be logged in to post a comment Login