stredocech.net

Základní informace

Novým šéfkuchařem je Patrik Bečvář – Kuchař roku 2013/214

Součástí hotelu Selský Dvůr v pražské Hostivaři, který je součástí řetězce Sivek Hotels, je také již zmíněná restaurace Selský Dvůr. Nově ji vede Patrik Bečvář. Tento kreativní šéfkuchař slibuje, že jídlo, které hostům připraví, osvěží jejich smysly, nechá je zažít krásu prostřednictvím chuti, vůně, barev i estetické úpravy.

patrik becvar selsky dvur

Nový šéfkuchař Patrik Bečvář sbíral zkušenosti i na řadě stáží v renomovaných restauracích v zahraničích a je členem Národního týmu kuchařů ČR.

Patrik Bečvář je v oblasti gastronomie známou osobou a jeho kariéru provází mnoho úspěchů v kuchařských soutěžích v České republice i v zahraničí. „V našem menu se odráží nabídka sezónních a čerstvých surovin a naším přáním je, abychom svou kuchyní, útulným prostředím a zdvořilou obsluhou přispěli k vaší radosti ze života,“ říká šéfkuchař, oceněný mimo jiné titulem Kuchař roku České republiky 2013/2014. Kuchyni hotelu Selský Dvůr obohatí svými zkušenostmi z minulosti, kdy například připravoval menu pro významné osobnosti, jako jsou George Bush, Barack Obama a další. Zkušenosti nasbíral i na řadě stáží v renomovaných restauracích v zahraničích a je členem Národního týmu kuchařů ČR. Dříve působil jako šéfkuchař v restauraci Zlatá Praha v hotelu InterContinental.

Stredocech.net

www.hotelselskydvur.cz

You must be logged in to post a comment Login