stredocech.net

Základní informace

Ples plný hvězd

Říčany – V sobotu 28. února pořádá město Říčany již čtvrtý reprezentační ples, tentokrát v duchu muzikálu. Jako každý rok jsou zváni všichni milovníci tance, zábavného programu, bohaté tomboly a v neposlední řadě dobrého vína. Hvězdou večera bude vystoupení muzikálové zpěvačky Michaely Noskové.

michaela-noskova

Již počtvrté se poslední únorový den roku 2015 uskuteční tradiční ples města Říčany. Dveře sálu kulturního centra Labuť se hostům otevřou v 19.30 hodin. Vstupenky v ceně 250 Kč je možné zakoupit v předprodeji v KC Labuť nebo přímo v sále.

Slavnostní akcí, která se letos nese v duchu známých muzikálů, provede moderátor z České televize a Rádia Blaník Jiří Svoboda.

„Po celý večer bude hrát kapela Magnum Jazz Bigband s tím, že před půlnocí se můžete těšit na hodinku v moravském sklípku, kde zazní stylové a známé „vinařské“ melodie. Po půlnoci bude hudba hrát skladby žánrově rozmanité. Můžete se těšit, že si skvěle zatancujete,“ říká místostarostka města a pořadatelka plesu Hana Špačková.

magnum-jazz-bigband

V rámci doprovodného programu uvidí účastníci akce předtančení klubu TK Fuego. Návštěvníci se mohou dále těšit na taneční představení TS DANCE EB a pěvecká vystoupení v provedení skupiny Eillas a zpěvačky Elišky Erlichové. O vrchol večera se postará známá zpěvačka Michaela Nosková, která zazpívá několik muzikálových hitů. Hrála například v muzikálech Jekyll a Hyde, Bídníci, Švejk nebo Drákula.

www.flachs.cz

Přímo na parketu bude k dispozici vinný bar. Speciálně pro tento večer připravilo EXTRAVÍNO U LABUTĚ zajímavou vinnou nabídku vinařství „Sklep MARYŠA“, které nese název podle dramatu bratří Mrštíkových a nachází se v obci Šitbořice – oblast Velké Pavlovice. Samozřejmostí plesu je i nabídka občerstvení a možnost zakoupení lístků do tomboly.

Adéla Ambrožová, Říčany

Středočech.net

You must be logged in to post a comment Login