stredocech.net

Základní informace

Plesovou sezonu zahájili ve velkém stylu

Mladá Boleslav – Velkou společenskou událostí na prahu roku 2015 se stal již jedenáctý Reprezentační ples města Mladá Boleslav, který se konal v sobotu 10. ledna v Domě kultury.

Image (15)

Již tradičně dostala při vstupu každá z dam květinový dar a návštěvníky čekal přípitek. Městská znělka v podání Mladoboleslavského žesťového souboru ohlásila začátek a vlastní program plesu začal po úvodním slovu primátora Raduana Nwelatiho. Této společenské události se zúčastnilo jak vedení města a pracovníci magistrátu, tak celá řada dalších osobností i milovníků tance a dobré zábavy.

Šest párů tanečníků ze skupiny The Wings v dobovém oblečení zatančilo Valčík na ledě. Od prvních tónu kapely Konec konců se začal plnit parket a návštěvníci neúnavně tančili až do druhé hodiny ranní. Hlavní hvězdou programu byla zpěvačka Monika Absolonová v doprovodu dvou tanečnic, která zazpívala své nejznámější hity ze svého tvorby a z muzikálů. v kterých účinkuje.
První vstup od kapely Jam a Bazar představil písničky švédské skupiny ABBA a po půlnoci i další zahraniční hity 70. a 80. let.  Velký potlesk sklidili parkouristé z TJ Sokol a taneční pár Viktor Gajdoš a Vladlena Klimek. Půlnoční překvapení bylo opět originální. Light Art je živé vystoupení, ve kterém výtvarník za doprovodu hudby maluje obrazy světelnými paprsky na luminiscenční plochu, kde pozvolna vyhasínají a výtvarník je překrývá novými. Jde v podstatě o animaci tvořenou světelnými obrazy, které vznikají přímo před zraky diváků. Do svého díla Vladimír Hirscher ve finále ztvárnil i městský znak Mladé Boleslavi. Kromě samotného programu si návštěvnici užili 500 cen v okamžité výhře a 9 hlavních cen v tombole. Celým slavnostním večerem provázel moderátor Jan Hejdrych.

Image (1)

Image (2)

Image (3) Image (4) Image (5) Image (6) Image (7) Image (8) Image (9)  Image (11)  Image (13)

Image (14)

Image (15)

Image (16)

Image (18)

Image

Návštěvníkům za příjemnou atmosféru děkují organizátoři plesu, Magistrát města Mladá Boleslav a Kultura města Mladá Boleslav.

 

mb-net foto Pavel Horecký

 

You must be logged in to post a comment Login