stredocech.net

Základní informace

Poděbradské učiliště má odbornou učebnu za 6,5 milionu Kč

Nové vzdělávací studio odborné výuky má poděbradské Střední odborné učiliště společného stravování. „Výstavba odborné učebny stála 6,5 milionu Kč, Středočeský kraj zaplatil 1,5 milionu a Regionální operační program Střední Čechy 5 milionů. Věřím, že právě tento projekt pomůže studentům ve výuce i k lepšímu vstupu do prostředí gastronomie,“ uvedla na slavnostním otevření učebny středočeská radní Emílie Třísková.

macbook-407127_640

ilustr foto

Projekt moderního školícího studia praktické výuky probíhal od listopadu 2013. Při výuce se budou používat moderní názorně demonstrační a praktické metody při přípravě pokrmů a nápojů. Nová učebna je umístěna v podkroví Střediska praktického vzdělávání Labenka, které je jednou z budov učiliště. Součástí projektu bylo i pořízení audiovizuální techniky a moderních gastronomických přístrojů.

V novém vzdělávacím studiu se budou moci zdokonalovat v gastronomických dovednostech nejen žáci, ale i dospělí zájemci v různých kurzech. Žáci také získají větší prostor na přípravu zakázek pro veřejnost.

You must be logged in to post a comment Login