stredocech.net

Základní informace

Pohřešovaná žena se mohla stát obětí násilného trestného činu

KRAJ – Pětačtyřicetiletá žena nedorazila na sraz spolužáků  a již tři týdny o ní rodina nemá žádné zprávy

Vlasakova-v-kabatu
„V úterý 18. listopadu jsme přijali oznámení o pohřešování této ženy, kdy maminka sdělila, že ji již několik dnů neviděla a nemá o dceři žádnou zprávu,“ řekla Štěpánka Zatloukalová, tisková mluvčí Středočeských policistů.
Podle jejích slov policisté získali informace o jejím posledním pohybu a to v neděli 16. listopadu 2014 kolem 8:30 – 10:00 hodin, kdy žena odjela  z Králova Dvora, z ulice Na Horizontu do Prahy, kde se měla setkat s přáteli.  Do Prahy ji měl odvést její bývalý přítel osobním vozidlem tovární značky Renault Scenic registrační značky AKN 99-64, stříbrné metalízové barvy. Dále měla pokračovat do Prahy – Zličína, kam již s největší pravděpodobností nedorazila.
Popis pohřešované ženy
Jitka VLASÁKOVÁ, nar. 01.11.1969, Králův Dvůr, ul. Na Horizontu
  • vysoká asi 160 cm
  • hubené postavy
  • tmavě hnědé vlasy střední dílky česané na patku
  • zelené oči
            popis oblečení:
  • na sobě měla fialový kabát (viz. fotografie)

 

„Vzhledem ke zjištěným informacím máme důvodné podezření, že se pohřešovaná žena mohla stát obětí násilného trestného činu. Žádáme proto všechny občany o poskytnutí jakékoli informace k osobě a pohybu pohřešované Jitky Vlasákové dne 16. listopadu 2014, případně pozdější době. Tyto informace nám sdělte na linku 158 nebo mobilní telefon 601 572 474,“ prosí Štěpánka Zatloukalová.
Středočech.net

You must be logged in to post a comment Login