stredocech.net

Základní informace

Poslední dny pro získání práce snů od Harley-Davidson!

Už jen několik dnů zbývá všem nadšeným motorkářům k získání práce snů, kterou jim Harley-Davidson letos nabízí. Registrace do projektu Discover More 2015, jehož vítěz získá kapesné 25 tisíc euro, možnost procestovat Evropu na H-D Street Glide a k tomu kompletní úhradu nákladů, se chýlí ke konci. Registrace všech nadšených jezdců končí už tento pátek, tj. 20. března!

Harley orez

Vášniví motorkáři pozor!

Poslední šance vydělat balík peněz a procestovat na H-D Evropu se krátí.

Registrace zájemců probíhá už jen do 20. Března 2015

„V prvních třech dnech po spuštění registrací jsme obdrželi přibližně každé dvě minuty jednu žádost o zaměstnání. A důvod? Hledáme nadšeného a vášnivého jezdce, který se chce zúčastnit projektu Discover More 2015 a zažít během dvou letních měsíců největší jízdu svého života,“ říká Martin Heřmanský, Country Manager pro region CEE. Pokud máte pocit, že jste to právě vy, neváhejte! Vyplňte do 20. března žádost a zabojujte o možnost získat práci snů v motocyklové branži, o které jste vždy snili.

Od spuštění registrace na adrese www.h-d.com/riderwanted se Harley-Davidson setkává s nebývalým zájmem jezdců z celé Evropy, kteří do teď odeslali více jak pět tisíc žádostí. „Někteří z nich popisují tuto jedinečnou šanci jako největší dobrodružství svého života, jiní zase jako práci snů nebo možnost prozkoumat svět,“ popisuje průběh výběrového řízení Heřmanský. Nejvíce žádostí přitom proudí ze Španělska, Německa nebo Velké Británie. „Osobně doporučuji zaslat jak tzv. motivační dopis, tak i odkaz na krátké video. Ti, co umí používat multimédia, mají totiž při výběru největší šanci. A já bych si moc přál, aby volba padla na Čecha,“ prozrazuje Martin Heřmanský.

Vybraný jezdec, který se během letošního léta zúčastní dvouměsíčního dobrodružství, se může těšit na plat 25 tisíc euro, platbu všech cestovních nákladů a motocykl Harley-Davidon Street Glide. Úkolem jezdce bude hledat ty nejlepší trasy, motorkářské cesty a silnice a sdílet své zkušenosti a zážitky prostřednictvím sociálních sítí a na webu.

Jedinými podmínkami je platný cestovní pas Evropské unie nebo jiný cestovní doklad platný v EU, odpovídající řidičské oprávnění a plynulá angličtina. A pak to nejdůležitější: vášeň a nadšení pro sdělování zážitků, které inspirují ostatní, aby vyrazili za podobným moto dobrodružstvím.

 

Registrační formulář a více informací o projektu RiderWanted lze najít na webu www.h-d.com/riderwanted.

 

Stredocech.net

Zdroj: Harley-Davidson

 

 

You must be logged in to post a comment Login