stredocech.net

Základní informace

Poznáte zloděje z Kolína?

Kolín – Dne 6.1.v době okolo 16.30 hod. vstoupila do prodejny s oděvy, v obchodním domě v Kolíně ul. Roháčova, dvojice muž a žena. Na prodejně si následně střídavě vybírali a zkoušeli v kabince vystavené oblečení. V prodejně si však nic nevybrali, nic nezaplatili. Zhruba po 15 minutách nejprve žena a následně muž prodejnu opustili. Z kamerového záznamu je zřejmé, že žena z prodejny odchází s taškou, která je zjevně plnějšího obsahu než při jejím příchodu. Při odchodu ženy muž odvrací pozornost přítomné prodavačky. Škoda způsobená odcizením činí 13.985,-Kč.

1 2015_01_06_14_41_41

Popis:žena ve věku kolem 25 let, 160-165 cm vysoká, štíhlé postavy, světlé dlouhé vlasy po ramena,oblečná do zimní prošívané bundy světlé barvy, přes rameno světlou kabelku a velkou igelitovou tašku zeleno-žluté barvy.

Muž věk okolo 35 let, 180-185 cm vysoký, střední postavy, krátké černé vlasy , ve tváři strniště, na sobě černou zimní bundu do pasu, tmavé džíny a tmavou obuv.

Jakékoli informace vedoucí k osobách pachatelů, prosím, sdělte na tel. nebo linku 158, popřípadě na jakékoli služebně P ČR.

 

You must be logged in to post a comment Login