stredocech.net

Základní informace

Přeskočil prodejní pult a mířil pistolí

Beroun –  27. ledna 2015 krátce po čtvrté hodině ranní vstoupil do prostor benzinové čerpací stanice na 36,5 km dálnice D5 ve směru na Plzeň u obce Tlustice maskovaný pachatel, který přeskočil prodejní pult a pod pohrůžkou krátké střelné zbraně stříbrné barvy donutil obsluhu k otevření pokladny a vydání finanční hotovosti.

firearm-409000_640

Po celou dobu přepadení na poškozenou mířil pistolí. Následně odcizil finanční hotovost v řádech několika desítek tisíc korun a dálniční známky (denní a desetidenní). Ke zranění poškozené ani jiných osob nedošlo.

Pachatel byl štíhlé postavy, maskován černou čepicí a tmavým šátkem přes obličej. Oblečen byl do tmavých kalhot a pruhované mikiny. Mluvil česky bez přízvuku. Zda se jednalo o skutečnou zbraň, zatím nebylo zjištěno.
Kriminalisté nevylučují, že se muž bude snažit odcizené dálniční známky nabízet k prodeji i za nižší cenu. Zároveň žádají veřejnost o pomoc při pátrání po tomto ozbrojeném pachateli. Jakékoliv informace přijmou na kterémkoliv policejním oddělení nebo na lince 158.
Za spáchání trestného činu loupež hrozí muži v případě odsouzení až desetiletý trest odnětí svobody.
nprap. Marcela Pučelíková
tisková mluvčí

You must be logged in to post a comment Login