stredocech.net

Základní informace

Příchod Nového roku oslaví jako první na zámku

Zámek Loučeň – Oslavit hned tři příchody Nového roku najednou, to lze snad jen v dobrodružném filmu. A pokud nevlastníte tryskáč, či stroj času, jedinou šancí je navštívit zámek Loučeň, kde tyto tři oslavy zvládnete během jednoho odpoledne a navštívíte na hony vzdálené země z celého světa.

loucen3

Ve 13 hodin se první půlnoc oslaví na Kiribati -Tichomořském ostrově od České republiky vzdáleném neuvěřitelných 17.000 km. Jako mávnutím proutku se přenesete do chladných vod severního Ruska, které vám poskytne na silvestrovskou oslavu zcela odlišný pohled. V 15.00 hodin se potom můžete těšit na poslední a celosvětově nejkrásnější oslavy v (ne)dalekém Sydney. Pít se bude sekt, takže auta nechte doma :-)

Celým programem vás budou provázet zástupci všech uvedených zemí. Ale nebojte se, budou mluvit česky. Kromě toho se můžete těšit na spoustu soutěží pro děti, „diskotéku“, facepainting, tradiční píseň na rozloučenou s Loučenským zámkem a v neposlední řadě také na poslední prohlídky vánočně vyzdobenými interiéry zámku v roce 2014.

 

loucen2

StředoČech.net

You must be logged in to post a comment Login