stredocech.net

Základní informace

Princezna, šašek nebo rytíř? Objednejte kostým a získejte slevu se StředoČechem.

Nemusíte si lámat hlavu, jaký kostým pro své děti nebo pro sebe dokážete vyrobit. Společnost GTL-KAP TRADE s. r. o. z Prahy – Hostivaře jistě nadchne každého zájemce o dokonalý kostým. Vybrat si zde můžete kostým na Halloween, karneval, masopust, nebo k jiným příležitostem, kde díky profesionálně zpracovanému kostýmu vyniknete.

4439 orez

 

Karnevalové kostýmy Mortino se vyrábí od roku 1980 v Thessaloniki (Soluò) v Řecku. Značka Mortino se zaměřuje na výrobou exkluzivních kostýmů z kvalitních a hypoalergenních materiálů –  zejména pro děti, ale i pro dospělé. Dalším významným atributem jsou návrhy a následná výroba na míru předních karnevalových spolků, například v Řecku a Německu.  Díky kvalitnímu zpracování kostýmů, vlastním střihům, nápaditému designu, rychlé výrobě a distribuci se již kostýmy prodávají prostřednictvím maloobchodních sítí zhruba ve 180 obchodech v Německu, Francii, Řecku, Bulharsku.

4102

 

Díky zastoupení naší společností GTL-KAP Trade s. r. o. jsou nádherné a vysoce kvalitní kostýmy dostupné od roku 2013 v České republice. Většina kostýmů obsahuje základní doplňky. Barvy, zdobení a látky  kostýmů, zejména pro děti, prošly pečlivou studií se zaměřením na přitažlivý a luxusní vzhled pro děti, s ohledem na citlivou pokožku a zdraví. Řada výrobků Basic nabízí velmi kvalitní karnevalové kostýmy s menším množstvím zdobení a ponížené o některé doplňky.

 

Při nákupu v našem skladě nebo v eshopu na:

Uveďte kód: STREDOCECH a získáte slevu 15 %

Platnost od 1.2. do 30.4.2015

 

GTL-KAP TRADE s. r. o.

Vše pro Karneval a Halloween

Štěrboholská 1434/102B

102 19   Praha 10

GSM:

TEL.:

 

You must be logged in to post a comment Login