stredocech.net

Základní informace

S Natruc Majálesem zdarma i na afterparty

Kolín – Pořadatelé majálesové oslavy, která se uskuteční už tuto sobotu 3. května, rozšířili program o velkou afterparty ve Starých lázních.

Kromě rockové kapely Imodium, rappera Ektora, zpěváka Voxela a další šestice talentovaných kapel pod širým nebem si mohou návštěvníci v rámci symbolického vstupného na Natruc Majáles užít i energická vystoupení DJs v klubu. Hlavním tahounem večerního přídavku má být ale rapper Paulie Garand a DJ Kenny Rough. Dvojice nedávno vydala společný počin s názvem Molo, se kterým do Kolína přijede vůbec poprvé.„Tento večer vystoupí i DJ FreeZee a společně s ním vystoupí mladý energický DJ Duffy s tím nejlepším ze současné EDM scény a samozřejmě nebude chybět resident Mr. Markuz,“ doplňuje program Aleš Bureš z pořadatelského teamu.

Majálesové oslavy se pod hlavičkou kultovního letního festivalu Natruc v Kolíně uskuteční po loňské úspěšné premiéře již podruhé v řadě. Letos bude mít Natruc Majáles i svého krále a královnu, o nichž rozhodnou lidé hlasováním na oficiálním Facebooku akce (). Vítězný pár pojede v čele celého průvodu městem až do dějiště festivalu na Kmochův ostrov.

Za symbolických 100,- Kč jsou vstupenky k dispozici v předprodejní síti Ticketstream a v těchto lokálních předprodejích:

Kolín: Infocentrum, Copyshop Kutnohorská Ulice | Kutná Hora: Infocentrum a Blues Café | Čáslav Infocentrum. Na místě budou k mání vstupenky za cenu o 50 korun vyšší. Výtěžek ze vstupného pořadatelský tým festivalu věnuje již tradičně na konto Hiporehabilitace týraných dětí při Dětském domově v Býchorech.

Více na www.natruc.eu.

plakat_Majales_2014_web

You must be logged in to post a comment Login