stredocech.net

Základní informace

Starostou Králova Dvora opět zvolen Petr Vychodil

ballot-box-32384_640

Petr Vychodil (ODS) bude i nadále prvním mužem králodvorské radnice. Rozhodli o tom na svém ustavujícím zasedání zastupitelé města Králův Dvůr, když pro jeho znovuzvolení jednohlasně zvedlo ruku všech šestnáct přítomných zastupitelů (Mgr. Bokr přišel na zasedání pozdě, a proto zastupitelský slib složil v průběhu zasedání). Z jednání napříč všemi subjekty vzešel návrh nepodepisovat a utvářet úzkou koalici, ale naopak spolupracovat se všemi zvolenými subjekty ve prospěch rozvoje města. Již z povolebních jednání vzešlo rozhodnutí o tom, že Králův Dvůr bude mít dva neuvolněné místostarosty – Josefa Antoniva (ČSSD) a nově i senátora Jiřího Oberfalzera (ODS). V pětičlenné radě města dále zasednou Jana Chlupová (ODS) a Luboš Krbec (Obč. sdružení pro rozvoj města Králův Dvůr). Poté byly obsazeny výbory při zastupitelstvu města, v nichž zasedli I členové ostatních stran, sdružení a hnutí, která do komunálních voleb v Králově Dvoře kandidovala.

“Velmi si cením silné podpory zastupitelů, která je pro mně společně s nejvyšším počtem hlasů, které jsem od občanů Králova Dvora v komunálních volbách obdržel, obrovským závazkem a zároveň hnacím motorem do další práce pro město Králův Dvůr. Věřím, že zastupitelstvo bude stejně pracovité a akční jako to minulé a bude pokračovat v nastoleném tempu,” řekl staronový starosta Králova Dvora Petr Vychodil.

Po nezbytných volebních procedurách hned nové zastupitele čekala rutinní práce v projednávání jednotlivých bodů. Na programu tak například byla realizace chodníku v městské části Levín či příprava projektů pro žádosti o dotace na období 2015-2017.

Středočech.net

 

5 Responses to Starostou Králova Dvora opět zvolen Petr Vychodil

 1. Best Pre Workout

  28.11.2014 at 12:14

  Properly if you help to make 2000 inbound links nevertheless avoid getting all of them re-indexed obviously it certainly can’t present anything at all. In addition if your 2000 inbound links are complete garbage Yahoo and google will omit around these individuals. They will crawl them yet may well not catalog. I possibly invest about 15k hyperlinks to help my own as well as are however acquiring these people found. Our tinyurl page authority is actually seventy six. At this point that isn’t going to be a conclusion just about all always be almost all strategy to increasing inside search engine ranking positions. This will be the particular press on the advantage you might need to obtain several specialist for some webpages.

 2. Howdy! I just would like to give an enormous thumbs up for the nice info you could have here on this post. I will be coming back to your weblog for extra soon.

 3. Adult Chat

  25.11.2014 at 1:56

  5136 61353Fantastic web site you got here! Please keep updating, I will def read much more. It

 4. use this link

  21.11.2014 at 0:30

  It is your colourful blog that brings me a lot of knowledge about living.

 5. you can try this out

  20.11.2014 at 7:51

  Please take the beads out of our products, the environment can’t take this any longer.

You must be logged in to post a comment Login