stredocech.net

Základní informace

Středočeši chtějí okruh v Běchovicích

V našem minulém článku ohledně dostavby Pražského okruhu jsme vás vyzvali, aby jste nám napsali váš názor. Chcete okruh v původní variantě kolem Běchovic, či by jste ho raději posunuli dále do Středočeského kraje tak, jak navrhuje občanské sdružení SNOP? A dle vašich názorů máte jasno. Okruh chcete tak, jak je naplánován.

traffic-332857_640

Jaroslav: Kdyby tady někdo přemýšlel, tak zjistí, že okruh ve variantě, kterou to občanské sdružení chce, ani nejde realizovat. V mapě je ten středočeský  zakreslený  asi padesát let, ale mezitím se tady postavil samý satelit. Tak kudy by měl podle nich vést? Stačí si to tady projet a zjistíte, že se sem nevejde už ani polní cesta, natož okruh.

Michal Vaněk: Pražský okruh má být v Praze.

Jan B., Říčany: Jsem rád za našeho starostu, který nepovolí další tisíce aut tady u nás. Stačí, že máme dálnici za rohem a ještě k tomu tady mít okruh? To už by bylo snad trochu moc.

Valerie Hanáková: Myslím si, že by se měli postavit oba dva, jelikož jsou potřeba oba. Jeden by sloužil těm, co potřebují Prahu, druhý těm, co potřebují spojku mezi dálnicemi. To mi připadá naprosto přirozené.

Další názory můžete posílat na

You must be logged in to post a comment Login