stredocech.net

Základní informace

Středočeši ovládli SaSaZu!

Fightcard na GCF 30 předznamenala zajímavý večer, což se do puntíku vyplnilo. Vyprodané SaSaZu bylo svědkem vynikajících výkonů, kdy obzvláště titulový zápas Matouše Kuzníka a Jardy Pokorného i zápas Martina Šolce s Michalem Teššíkem dostaly publikum do varu.

Fighteři se Středočech předvedli skvělé výkony a jelikož si zaslouží naší pozornost, budeme vám je postupně představovat. Ještě dnes se můžete těšit na první rozhovor s Michalem Kotalíkem, pro kterého to byl první profesionální zápas. Další, kdo večer zazářil byl bezesporu Miloš Petrášek z MMA Poděbrady, stejně tak i Miroslav Vacek z Milovic a Honza Homolka z SKS Arena Kladno.

Večerem v oktagonu provázel herec a moderátor Petr Vágner, přímý přenos pro televizi Voyo pak moderovala dvojce Ondřej Novotný spolu s Viktorem Peštou. Toto jubilejní GCF si nenechal ujít ani prezident M-1 Global Vadim Finkelchtein.

 

Večer začal zápasem mladých fighterů Michala Bílka MMA Praha a Michala Kotalíka z Junior MMA Nymburk. Michal Kotalík vyhrál v prvním kole na TKO ground and pound.

 

GCF30_nove-10

Velmi podobný scénář byl i u další dvojice a to mezi Viktorem Pavlíčkem z PRO7SPORT a Tomášem Vackem z MMA Fighters Tachov. Stejně jako v předchozím zápase i tady skončil fight ground and pound v režii Viktora Pavlíčka v prvním kole.

 

GCF30_nove-28

Jako třetí do klece nastoupil Miroslav Vacek z Good Luck Gymu s Tomášem Lejskem z MMA Liberec. Míra udělal malou změnu oproti předchozím zápasům a v prvním kole  knockoutoval Tomáše zadní levou rukou.

GCF30_nove-38

 

První zápas, který si fanoušci užili až do konce, byl v pyramidě do 58 kg mezi Tomášem Žákem z Penta Gymu a slovenským Miroslavem Kubáněm. Oba fighteři se dobře znají z jiných turnajů a stejně jako naposledy v grapplingu ADCC zvítězil i zde na GCF Tomáš Žák.

GCF30_nove-59

 

V druhém pyramidovém zápase se utkal David Dvořák z Good Luck Gymu a Martin Fexa z Gauner MMA club Jihlava. David svého soupeře uškrtil v prvním kole a utká se o titul šampiona GCF s Tomášem Žákem.

GCF30_nove-74

 

Velmi očekávaným zápasem byla premiéra Eldara Yakuzy Rafigaeva z PriMMAt Gymu proti brněnskému Janovi Gottvaldovi z Jetsaam Gymu. Jakmile se Eldar dostal Honzovi na tělo, využil svých zkušeností z BJJ a zápas ukončil v prvním kole škrcením.

GCF30_nove-89

 

Druhým zápasem, kde výsledek skončil na body, byl mezi Janem Homolkou z SKS Arena Kladno a Markem Bartlem z KBC Přerov. Oba fighteři se v zápase drželi spíše zpátky a snažili se číst soupeře a neudělat chybu. Více však nabodoval Honza Homolka a vyhrál tak 3:0.

 

GCF30_nove-102

Další „mezinárodní“ zápas byl mezi Milošem Petráškem z MMA Poděbrady a slovenským Davidem Širilem. Miloš šel velmi nahoru nejen co se týče muskulatury, ale zejména výkonu a s přehledem zvítězil v prvním kole TKO.

 

GCF30_nove-121

Následoval fight mezi Davidem Kozmou z PriMMAt Gymu a Jaroslavem Číňanem Poborským z MMA TEAM Karlovy Vary. Oba borci předvedli velmi vyrovnaný zápas a rozhodčí ho nakonec viděli pro Číňana, který zvítězil 2:1 na body. Díky tomu můžeme očekávat jako další fight o titul s držitelem pásu Miroslavem Štrbákem.

GCF30_nove-139

 

Jediný titulový zápas tohoto večera byl mezi Jaroslavem Juboxem Pokorným z Good Luck Gymu a Matějem Kuzníkem z OFA Bratislava. Tento zápas se lehce vyhrotil už při vážení a emoce se přenesly i do oktagonu. Oba fighteři pás chtěli a udělali pro to vše. Dostali se až do čtvrtého kola, které pak Jarda ukončil TKO ground and pound a získal tak pás GCF.

GCF30_nove-170

 

Jako poslední do klece vstoupil Martin Šolc z PriMMAt Gym a Michal Těššík ze Slovenska. Jejich odvetný fight Martin rozhodně nepodcenil a hned od začátku do soupeře šlapal a zápas ukončil v prvním kole TKO ground and pound.

GCF30_nove-194

 

Kompletní fotogalerii z GCF 30 naleznete zde

 

You must be logged in to post a comment Login