stredocech.net

Základní informace

Středočeská komedie Hodinový manžel přichází do kin

Nymburk – jednou z hlavních lokací režijního debutu Tomáše Svobody byla středočeská města Nymburk a Poděbrady. Komedie s názvem Hodinový manžel přichází do kin 25. prosince.

hodinovy manzel 2

Režisér a autor scénáře Tomáš Svoboda se věnuje hlavně autorskému divadlu (Jaromír Jágr, Kladeňák nebo Příběhy obyčejného hovadství) a do širšího povědomí vstoupil politickým kabaretem Blonďatá Bestie. Nyní debutuje na filmovém plátně originální komedií, pro kterou získal opravdový výkvět českého herectví. Jak sám k výběru dodal: „Chtěl jsem obsadit ty nejlepší a nejvtipnější herce, které znám. A to se doufám podařilo.“

„Lechtivá komedie zavede diváka do prostředí malého českého města Nymburk nedaleko Prahy, v němž živoří parta čtyř plavců krachujících nejen na bankovních účtech, ale také v soukromém životě. Zbývá už jen jediná možnost, jak si dát své životy opět do pořádku a zbořit mnohá tabu,“ řekl producent filmu Igor Konyukov.

Nový český film Hodinový manžel od režiséra Tomáše Svobody ovládne česká a slovenská kina o vánočních svátcích, kdy se premiérově představí 25. prosince. V netradičních rolích se v něm objeví slavné české a slovenské osobnosti Boleslav Polívka, David Novotný, Eva Holubová, Zuzana Norisová, David Matásek, Simona Babčáková, Lukáš Latinák, Andrej Hryc nebo Jitka Čvančarová.

Stredocech.net

Zdroj: www.hodinovymanzel.cz

 

 

You must be logged in to post a comment Login