stredocech.net

Základní informace

Svět opět ožije

Mladá Boleslav – Kulturní středisko Svět, které ještě před několika lety provozovala Kultura města Mladá Boleslav a které skončilo činnost k 30. 4. 2013 z ekonomických důvodů, má další šanci na život. Známou budovu v Tylově ulici u parku Výstaviště, která téměř dva roky neměla využití, si od státu pronajal soukromý provozovatel a hodlá zde začít pořádat kulturní a společenské akce pro veřejnost.

Image (2)

Jako první z nich naplánoval na 21. února vystoupení legendární české hip hopové skupiny PSH, dříve také známé jako Peneři Strýčka Homeboye. Druhou akcí v pořadí bude 13. března od 20 hodin koncert kapely ACDC revival spojený s rockotékou. Organizátoři také plánují ještě v březnu Pokud se podaří další podnik včas připravit, měli by se návštěvníci ještě v březnu dočkat také akce, na které budou dvě hudební produkce zároveň a diváci dostanou sluchátka, aby si mohli podle libosti přepínat na hudbu, kterou chtějí poslouchat. Podle provozovatelů bude rozjezd této znovuoživené scény pozvolný a hodně bude o jejím dalším směřování rozhodovat právě i zájem a vkus diváků.
Jak sami provozovatelé na webu definují, nově oživený KS Svět je interaktivní víceúčelový kulturní prostor v centru Mladé Boleslavi vhodný pro pořádání koncertů, elektronických parties, promítání filmů, divadelních představení, výstav současného umění, přednášek a nejrůznějších soukromých či firemních akcí. Další informace najdete také na .

PSH_A6

mb-net

Středočech.net

You must be logged in to post a comment Login