stredocech.net

Základní informace

Traktorista našel v poli s řepkou na Benešovsku mrtvého muže

Totožnost zemřelého již policisté znají. Jedná se o padesátiletého muže z Benešovska, kterého v jeho okolí nikdo již delší dobu neviděl.

Nález mrtvoly ve značném stádiu rozkladu oznámil na linku 158 v pondělí krátce před půl jedenáctou dopoledne muž, který prováděl zemědělské práce na poli s řepkou u Dolních Kralovic. Přivolaní policisté obvodního oddělení Čechtice místo zajistili před nepovolanými osobami a vyčkali na příjezd výjezdové skupiny benešovské kriminální služby. Na základě osobní a místní znalosti došli policisté k závěru, že by se mohlo jednat o padesátiletého muže z Benešovska. Oficiálně sice pohřešován nebyl, nicméně tamní obyvatelé, mezi kterými zde žil jako osoba bez přístřeší, ho již delší dobu neviděli.

Tělo muže ohledal na místě přivolaný lékař. Viditelné známky násilí na něm ale neshledal a cizí zavinění na jeho smrti tak předběžně vyloučil. Jeho závěr potvrdily i výsledky nařízené soudní pitvy. Zároveň byla potvrzena i totožnost zemřelého. Případem se i nadále zabývají policisté oddělení služby kriminální policie a vyšetřování Benešov.

nprap. Bc. Eva Stulíková
tisková mluvčí PČR

středočech.net

You must be logged in to post a comment Login