stredocech.net

Základní informace

Týdny plné fotbalu

dsc_1793

Benešov – První dva červencové týdny se v S – centru konaly fotbalové kempy. Ty se konají napříč fotbalovými kluby i věkem, najdete zde děti od šesti do šestnácti let. Letos na ně přijeli děti ze Sparty, Kbel, Plzně, Chebu a samozřejmě Benešova, Neveklova,..

Na denním programu byly samozřejmě fotbalové tréninky, ovšem ne vše se točilo jen kolem balónu.Děti si užily bojovku v konopišťském parku, po tréninku si zařádily v bazénu a největší zábavou byl „fotbálek“ s maxi míčem.

dsc_1586

Patroni kempu jsou kamarádi Stanislav Vlček ze Slávie a Dan Zítka ze Sparty. Proto také děti nadchla návštěva Slavie, prohlídka stadionu, tréninku A- týmu, návštěva osobnosti v podání Antonína Panenky, trenéra Benešova pana Luboše Zákostelského a Petera Bartolského, známého brankaře. Parta fungovala nejen na hřišti, ale i mimo. Vyvrcholením byl zábavný večer v režii samotných hráčů. Představení Filipa Manzaca a Séby Steinera nebudou asi dlouho překonaná. „Chci poděkovat trenérům Kubovi Lídlovi, Pavlovi Klímovi a Petrovi Semirádovi, zdravotnici Jitce Buškové za perfektně odvedenou práci. Nesmím zapomenout na dvorní fotografy manželé Pilařovi, kteří jezdí do Benešova a dávají perfektní profesionální fotografie na náš web.Nechceme se rovnat kempům velkých klubů a těch, která zaštiťují velká jména fotbalistů. Chceme jít svou cestou, pracovat s menším počtem hráčů, kterým se chceme plně věnovat. Našim cílem je jejich nadšení a spokojennost. A to se nám letos určitě povedlo, „řekla nám  Eva Haniaková, hlavní trenérka kempu a zároveň trenérka Sparty starších žákyň a reprezentace U17.

Více na www.kempbenesov.cz

dsc_1801

dsc_1454

 

dsc_1444

středočech.net

 

 

You must be logged in to post a comment Login