stredocech.net

Základní informace

V Boleslavi se filmovalo. V hlavní roli seriálu „Už zase skáču…“ hokejista Petr Vampola.

Již potřetí se zabývala disciplinární komise ELH  jednáním hráče Petra Vampoly, za které mu byl v utkání BK Mladá Boleslav – Bílí Tygři Liberec uložen menší trest za Nafilmovaný pád nebo přehrávání. Tentokrát byl za svůj herecký výkon odměněn jednozápasovým distancem.

Po prostudování videozáznamu shledal, že hráč, který byl v předmětné situaci atakován protihráčem Markem Trončinským, se toho pokusil využít k tomu, aby pádem na ledovou plochu ovlivnil úsudek rozhodčích a získal výhodu pro vlastní mužstvo. Z videozáznamu je zřejmé, že k pádu nedošlo v důsledku předchozího zákroku, ale že byl iniciován hráčem samotným.

Vzhledem k tomu, že v případě hráče Petra Vampoly šlo o třetí podobné provinění v probíhající sezóně a hráč byl na možnost přísnějšího postihu upozorněn, kvalifikoval předseda disciplinární komise ELH jeho jednání jako Nesportovní chování. Hráči Petru Vampolovi, Bílí Tygři Liberec, uložil finanční pokutu ve výši 10 % základní měsíční odměny a trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání s účinností do 23. 1. 2015 včetně.

Stredocech.net

Zdroj: ČSLH

You must be logged in to post a comment Login