stredocech.net

Základní informace

V létě řádil v Letňanech, teď hraje NHL!

Další důkaz že z Hokejových Tréninků je to do NHL jen pověstný krůček…David Pastrňák v červenci řádil v dresu Hokejových Tréninků v letňanské Ice Aréně a v listopadu už to válí za Boston Bruins!

pastrnak HT

 

Na led jej pozval Martin Maškarinec, bývalý profesionální hráč a trenér, který v letňanské aréně trénuje již několik let hobby hokejisty v rámci projektu HokejoveTreninky.cz.

„Na Hokejových Trénincích jsem se během léta připravoval na ledě společně s amatérskými hráči na svoji první sezónu v NHL. Bylo to super! Doufám, že se mi podaří prosadit se v týmu Bostonu,“ řekl nám v červenci mladý hokejový talent z Havířova. O pár měsíců později vyměnil „HT“ na dresu za velké „B“.

Projekt „Hokejové Tréninky“, kterého je Martin Maškarinec „Mašky“ duchovním otcem, trvá bezmála devět let a je určený pro všechny kategorie hráčů, kteří společně navštěvují tréninky, zápasy i turnaje a zdokonalují se v bruslení a hokejových dovednostech. Obrovskou devízou je to, že na trénink můžete přijít, i když jste úplný začátečník. Pro většinu kluků je obrovská motivace ukázat se a potrénovat se špičkovými hráči, mezi které patří i David Pastrňák.

 

Mašky pořádá pro své „spoluhráče“ v průběhu roku řadu akcí. Jednou z posledních byla série listopadových zápasů „HT Movember Classic“ , kde všichni hráči podpořili pěstěným knírem boj s rakovinou.

Stredocech.net

 

 

 

You must be logged in to post a comment Login