stredocech.net

Základní informace

V parkovacím domě jsou i místa pro ruční mytí aut

Beroun – Nových 158 parkovacích míst v parkovacím domě bude pro občany a návštěvníky Berouna k dispozici od 6. března. Součástí parkovacího domu jsou rovněž administrativní prostory.
P1130308
V přízemí nalezly své kanceláře bankovní a pojišťovací instituce, dále trvá v přízemí možnost pronájmu prostor určených pro gastroprovoz. Bližší informace je možné získat u vedení Technických služeb Beroun, s.r.o. (www.tsberoun.cz).

Součástí parkovacího domu jsou rovněž prostory určené pro ruční mytí automobilů, jejichž součástí je prostor myčky a dále sušičky vozidel. Tyto prostory jsou stále k dispozici případným zájemců o pronájem. Střecha parkovacího domu je částečně využita pro parkovací plochy a ze své druhé poloviny jako kancelářské prostory. I tyto administrativní prostory jsou v tuto chvíli zasmluvněny budoucí smlouvou nájemní. Během zkušebního provozu budou mimo jiné probíhat dokončující práce na výše uvedených administrativních prostorech, které ovšem nijak nenaruší vlastní provoz parkovacího domu. Jan Žurek, TS Beroun

www.mesto-beroun.cz

Středočech.net

You must be logged in to post a comment Login