stredocech.net

Základní informace

V pátek vypukne benefiční koncert pro Maxima

Kostelec nad Černými lesy – Už v pátek se můžete těšit na koncerty kapel Wohnout, EMMA band, Agapepe, The Cell a CZ! A pozor, nepůjde jen o jednu dvě písničky, jak je na beneficích zvykem. Všechny zmíněné kapely zahrají plnohodnotný koncert! A to vše na podporu malého Maxima.

foto 2

My jsme si povídali s Maximovou maminkou, Petrou Čejkovskou.

Petro, jaký je momentální stav Maximka?

Maximkův stav je v současné době uspokojivý. Díky potřebným přístrojům, které jsme mohli pořídit i díky penězům za víčka a i díky tracheostomii s níž se mu lépe dýchá, jsme mohli strávit uplynulý rok doma. Na jeho čtvrté narozeniny 7.8.2014 to byl přesně rok, co nás naposledy propustili z Motola. Doma jsme samozřejmě prodělali několik nachlazení, ale zvládli jsme to :)
A jaká je prognóza do budoucnosti?

Do budoucna stále nevíme, ale musíme pokračovat v rehabilitacích a nevzdávat to. Na jaře bychom rádi vyzkoušeli intenzivní rehabilitační pobyt.
Stále probíhá sbírka víček na podporu Maxima, kolik se jich zatím podařilo vybrat?

Rádi bychom poděkovali všem, kdo nám pomáhají se sběrem víček. Zatím se podařilo nasbírat celkem 13 tun.
Velkou oporou jsou vám kamarádi,ať Metodej Málek, tak i Roman Bezouška, kteří se angažují nejen ve sběru víček, ale také v organizaci benefice, která bude už teď v září. Jak jste je vlastně poznali?

Je úžasné, že máme okolo sebe tak úžasné lidi jako jsou Metoděj a Roman. S Metodějem jsem se poprvé setkala, když k nám přijel s vámi ohledně článku a od té doby se nás tak nějak ujal a pomáhá nám. Roman je nejlepší kamarád Maximkova tatínka. Jeho zapálení pro nadcházející benefiční akci, kterou vymyslel, je úžasné.
Když už jsme nakousli tu benefici, jak se těšíte vy a jak Maxim?

Na benefici se těšíme moc. Chystáme se na ní i s Maximkem.
Veškerý výtěžek z benefice půjde na podporu Maxima, na co budou použity?

Výtěžek z benefice bude použit na speciální úpravu automobilu pro handicapované, popřípadě na speciální rehabilitaci.
Kapely, které zde vystoupí zahrají nejen bez nároku na honorář, ale navíc zahrají plnohodnotný koncerty. Jak se vám toho podařilo docílit?

To že kapely zahrají plnohodnotné koncerty zařídil Roman, jak, to je tajemství i pro nás :)

plakat_new_Sestava

středočech.net

 

 

You must be logged in to post a comment Login