stredocech.net

Základní informace

V Příbrami jsem nasadila vysokou laťku

Fanoušci MMA zamíří koncem tohoto měsíce do středočeské Příbrami. V tomto městě je totiž bude čekat svátek MMA. Již po čtvrté se tu chystá Back in the Fight a již nyní není žádným tajemstvím, že právě zde se vrátí po zranění neporažený šampion GCF Jiři „Denisa“ Procházka. Poprvé v Příbrami proběhne také zápas o titul šampiona GCF a to mezi Tomášem Penzem a Rudolfem Křížem.

IMG_2708

Na GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4 bude mít zastoupení opět také i ženská scéna MMA. I tentokrát ji obstará příbramská Lucie Pudilová z domácího KBC Příbram, zápasnice, jenž si odbyla svou premiéru v MMA právě před rokem na minulém ročníku Backin the Fight 3. „Pamatuji si na svůj zápas velmi dobře. Před rokem jsem zápasila poprvé v MMA vůbec. Byla to tak má premiéra a byla velmi úspešná, protože zápas se vydařil a já zvítězila TKO v prvním kole. Vzpomínám na to moc ráda,“ uvedla příbramská bojovnice Lucie Pudilová, která porazila soupeřku Lenku Smetánkovou.

IMG_2710

Podle mnoho odborníků se jednalo o nejhezčí zápas celého večera, který rozhodně vzbudil pozornost a mnoho diváků překvapil. „Lidé zápas hodnotili velmi pozitivně, měla jsem na něj samé kladné ohlasy a mně na tom nejvíce hrálo to, že snad i díky tomu zápasu lidé začali ženské MMA více vnímat. Nyní se svým trenérem Ladislavem Erdélyim pracuji na tom, abych fanoušky potěšila i v tomto zápase. Minulým vítězstvím a průběhem zápasu jsem si tady doma v Příbrami nastavila vysokou laťku,“ vypráví Pudilová, jenž trénuje v domácím KBC Příbram MMA, který oslaví v rámci tohoto večera výročí dvaceti let o svého založení. Zejména i kvůli tomuto faktu udělali při sestavování fightcard organizátoři asi velký kus práce, protože při pohledu na ní musí být fanoušek skutečně spokojený. Mnoho fightu je totiž mezinárodních a zastoupení jsou v nich jak slovenští kolegové a Poláci, tak ale také Litevci, kteří pojedou do Příbrami také jako účastníci hlavního zápasu. Litevský Rokas Stambrauskas bude totiž v oktagonu soupeřem Jiřího Procházky. Mezinárodní souboj bude tentokrát absolvovat i Lucie Pudilová, jenž se střetne s Litevskou Julii Stoliarenko. Jak se jí zápas povede uvidíme 27.3.2015. GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4 startuje v příbramské sportovní hale v 19 hod. O kompletní fightcard příbramského GCF CHALLENGE: Back in the Fight 4 budeme ještě informovat. Vstupenky jsou v prodeji na www.ticketstream.cz.

Jitka Doubravová

You must be logged in to post a comment Login