stredocech.net

Základní informace

Vstříc dalším pohárům!

Projekt Hokejové Tréninky představil nové dresy a oficiálně vstupuje do soutěží. Mediálním partnerem je Středočech.net

Nové zápasové dresy byly představeny na Galavečeru Hokejových Tréninků. Středočech byl jako mediální partner u toho.

Nové zápasové dresy byly představeny na Galavečeru Hokejových Tréninků. Středočech byl jako mediální partner u toho.

Každý není Jarda Jágr, který ještě ve dvaačtyřiceti letech prohání mladíky. A tak řada profi hokejistů se po skončení kariéry vrhne na trénování, protože bez hokeje si život neumí představit. To je i případ Martina Maškarince, bývalého obránce Sparty Praha, který ovšem přišel s unikátním nápadem – trénovat hobby hokejisty.

Profík vede amatéry

Kdo kdy slyšel, aby profík trénoval nějaké amatéry? Slýchával v začátcích od svých kolegů. Světe div se, ono to začalo fungovat. Založil vlastní značku Hokejové Tréninky a s železnou pravidelností pořádá každý všední den tréninky. Potkáte na nich kluky z Prahy ale i ze středních Čech, kteří dřív hrávali závodně hokej, ale i nováčky, kteří obuli brusle teprve před rokem. Martinovi se daří obě skupiny hráčů úspěšně vést již několik let. Kromě tréninků pořádá hokejové víkendové kempy, koučuje přátelské zápasy, jezdí na turnaje.

Nová motivace

Náhoda tomu chtěla a společně s Petrem Vosmíkem, hráčem HC Mníšek si padli do noty s šéfem týmu HC Spiders, hrající třetí pražskou ligu. „To setkání nás přivedlo až k nápadu založit takový hokejový holding,“ říká Petr Vosmík. „Hráči z Hokejových tréninků doplníme mužstvo HC Mníšek, a tým HC Spiders. Oba týmy vstoupí do nové sezony v nových dresech pod hlavičkou Hokejových Tréninků. Klukům, co chodí na tréninky se tak nabízí nová motivace zahrát si soutěžní zápasy,“ dodává Martin Maškarinec.

Šanci mají všichni

Nové dresy byly oficiálně představeny na Hokejovém galavečeru v pražské restauraci Hockeyka. Martin zároveň předal ceny nejlepším hráčům uplynulé sezony a představil všem hostům plány do budoucna. „Všichni mají šanci. Trénují s námi kluci, co ještě nedávno sotva stáli na bruslích a dneska mají na to hrát třetí pražskou ligu. Myslím, že projekt hokejových tréninků je důkazem, že to jde,“ dodává Martin Maškarinec.

Mimochodem v týmu HC Mníšek potkáte pardála, kterému je přes 60 a na ledě válí pořád dobře. A jak jste na tom vy? Nemáte chuť přestat nosit brusle v igelitce, pořídit si výbavu a začít trénovat? Jestli jsme vás alespoň trochu nalomili, podívejte se na www.hokejovetreninky.cz, kde se dozvíte víc.

Středočech.net

You must be logged in to post a comment Login