stredocech.net

Základní informace

Z firemního skladu v Kladrubech zmizela motorkářská výbava

Kladruby –  Do skladu soukromé firmy sídlící v obci Kladruby se neznámý pachatel vloupal ze soboty 18. na neděli 19. října loňského roku. Násilím překonal vstupní dveře, které poškodil, a odcizil z nich visací zámek.

podezrele-osoby

Z prostoru skladu si poté odnesl motorkářské oblečení značky J.A.G., motocyklovou helmu a osvědčení o registraci motocyklu. Majiteli tak způsobil škodu více než 15 tisíc korun. Pokud by byl dopaden, hrozí mu za trestný čin krádeže až dva roky za mřížemi.

Případ vyšetřují vlašimští policisté. K dispozici mají kamerový záznam, na kterém jsou zachyceny dvě podezřelé osoby. Jedná se o muže středního věku, z nichž jeden má vyšší, robustnější postavu, druhý je oproti němu o poznání drobnější. Přestože nejsou vidět zcela zřetelně, mohl by je na fotografiích někdo poznat.

Policisté by v této souvislosti přivítali jakékoliv informace, které by mohly vést ke ztotožnění těchto dvou podezřelých mužů. Případné poznatky přijmou kdykoliv přímo na obvodním oddělení P ČR Vlašim, tel.: , anebo je lze zatelefonovat na známou linku 158. Za pomoc a spolupráci děkujeme.

por. Bc. Eva Stulíková
tisková mluvčí

You must be logged in to post a comment Login