stredocech.net

Základní informace

Za VV kandiduje Alice Čečilová z Týnce nad Sázavou

Čečilová (1)

Za Věci Veřejné vám představujeme Středočešku MUDr. Alici Čečilovou, která kandiduje do Evropského parlamentu

Narodila jsem se 25.6.1958 v Přerově, kde jsem absolvovala základní a středoškolské vzdělání. Po ukončení studia na LFH UK (nyní III.lékařská fakulta UK) jsem nastoupila do IHE (nyní Zdravotní ústav) k vědecké přípravě v oboru neurotoxikologie. Po dvou letech jsem se rozhodla pro odchod do léčebné oblasti a následně po atestaci I.st. ze všeobecného lékařství nastoupila jako závodní lékař na Praze 9.V roce 1990 jsem odešla z Prahy do Týnce nad Sázavou, kde působím jako soukromý praktický lékař dodnes. Jsem vdaná, mám syna a tři vnoučata.

Jako přímý účastník dění kolem 17.11.1989 jsem se ani v dalších letech nedokázala oprostit od veřejného dění a od roku 1994 jsem aktivně zapojena v komunální politice. V letech 1994-6 jsem byla členkou DeU, v dalších letech jsem se rozhodla pro stranicky nezávislou pozici. V roce 2010 jsem se po dvou letech sympatií ke straně VV stala řadovým členem, následně členkou krajské rady a členkou odborné zdravotní komise. V roce 2012 jsem kandidovala na post senátora za region, ve kterém působím. V roce 2014 jsem byla zvolena místopředsedkyní strany VV. Do současnosti působím jako zastupitel města Týnec n.S, v předchozích obdobích též jako předsedkyně sociální komise.

Domluvím se německy, anglicky, trochu rusky, zajímá mne historie, filosofie a hudba. Neúmyslně zanedbávám oblíbené sportovní aktivity jako plavání, cykloturistika, lyže, o to víc se bavím jakoukoliv manuální činností, když zbyde čas. Jsem workholik přesvědčený o nepomíjivosti tradičních morálních hodnot, na které nepohlížím s relativitou úhlu pohledu. Moje neotřesitelná víra v lepší budoucno poněkud utrpěla okamžikem vzniku politického hnutí se stejným názvem.

Na závěr odpověď na stále se opakující otázku: Proč VV ? Protože tato malá strana Vám ukázala, jak nesmírně těžký je boj s „dinosaury“, jaké zbraně jsou tito schopni použít a jaké zázemí mají ve všudypřítomné korupci Těch, kteří prošli sítem těchto událostí a vytrvali ve VV, si moc vážím a jednoduše stojím při nich.“

Priorita do EU:

Kvalita potravin v EU, zákaz pěstování GMO plodin v zemích EU a posléze i zákaz dovozu GMO krmiv

 

You must be logged in to post a comment Login