stredocech.net

Základní informace

Zadržela policie pachatele ze Štolmíře?

Český Brod – V souvislosti s policejní akcí týmu TEMPUS a prohledáváním lokality v obci Štolmíř na Českobrodsku v listopadu 2014, dnes policejní tým TEMPUS v součinnosti se Středočeskými kriminalisty, zadržel na území Středočeského kraje osobu podezřelou, ze zvlášť závažného trestného činu.

IMG_2139-470x352

Jakou měrou se dotyčná osoba podílela na trestném činu, určí až další vyšetřování. Redakce Tíseň.tv zná místo zadržení, ale z důvodu nenarušování vyšetřování, toto místo zveřejňovat nebudeme. Informaci máme ze dvou, na sobě nezávislých zdrojů.

Tiskový mluvčí Středočeské policie Jakub Vinčálek serveru Tíseň.tv potvrdil, že k realizaci se nemůže vyjádřit, protože  se nejedná přímo o Středočeskou policii. Ta podle našich informací poskytovala jen součinnost.  Mluvčí policejního prezidia David Schön, pak na dotaz redaktora Tíseň.tv odmítl zadržení podezřelé osoby,  jakkoliv komentovat.

Realizace by měla souviset s případem z 19. listopadu 2014, kdy na okraji obce Štolmíř policisté ze Speciální pořádkové jednotky na pokyn kriminalistů z prezidiálního policejního týmu TEMPUS prováděli výkopové práce v souvislosti ze zajištěním důkazů.  Zdroj blízký vyšetřování, pak naší redakci prozradil, že zde byly nalezeny některé důkazy, které policistům z týmu TEMPUS zásadně pomohli.

Policisté v současné době se zadrženou osobou provádí výslechy. Mají 48 hodin na to, aby tuto osobu obvinili a popřípadě, aby s obviněním padl i návrh na vazbu.

zdroj TV TÍSEŇ

You must be logged in to post a comment Login