stredocech.net

Základní informace

Florbalistky vybojovaly na Czech Open bronz

Mladá Boleslav – Velkým úspěchem skončila účast týmu žen Florbalová akademie MB na prestižním mezinárodním turnaji Czech Open v Praze.

floorball-494825_640
Tým dosáhl zatím svého nejlepšího výsledku na tomto turnaji v podobě bronzové medaile. Mladoboleslavský ženský tým, který hraje v rámci soutěží ČfbU první ligu žen, což je druhá nejvyšší soutěž, se na turnaji teprve sehrával. Tým do nové sezóny posílily hráčky juniorského týmu FA, a tak se trenéři snažili využít tento turnaj ke stmelení kolektivu, ke zkvalitnění herních prvků a jako přípravy na novou sezónu, kde chce tým bojovat o čelní pozice v první lize.

Že se to povedlo, naznačila již základní skupina, kterou hráčky družstva Florbalové akademie MB-NBK vyhrály bez ztráty bodu. Poté následovaly již vyřazovací boje se soupeřkami jak z České republiky, tak ze zahraničí. Všechna utkání naše hráčky vyhrály, až v zápase o postup do finále turnaje podlehly na nájezdy (po hře 1:1) extraligovému Tatranu Střešovice.   Úspěch je to pro mladoboleslavský ženský florbal velký. Na začátku turnaje by nikdo nevěřil, že do Mladé Boleslavi přivezeme bronzové medaile.

mb-net

You must be logged in to post a comment Login