stredocech.net

Základní informace

Krycí jméno U.N.C.L.E.

Ve čtvrtek 20. srpna do českých kin vstoupil filmový snímek věnovaný prostředí mezinárodních bezpečnostních agentů. Chcete vyhrát dvě vstupenky na tento film?Stačí nám napsat, kdo ho režíroval na

Agent KGB

Hlavními postavami filmu „Krycí jméno U.N.C.L.E.“, zasazeného do první poloviny šedesátých let minulého století, do doby vrcholící studené války, jsou agent CIA Solo (Cavill) a agent KGB Kuryakin (Hammer). Oba agenti jsou nuceni odložit dlouholeté nepřátelství a spolupracovat na společném úkolu překazit plány tajemné mezinárodní zločinecké organizace, která chce šířením jaderných zbraní a technologií destabilizovat křehkou rovnováhu sil ve světě. Dvojice agentů má k dispozici jediné vodítko – dceru zmizelého německého vědce, která je klíčem k proniknutí do zločinecké organizace. Musí závodit s časem, aby vědce našli a zabránili celosvětové katastrofě.

Pro fanoušky mobilní her je také připravena hra Mission: Berlin, která je inspirována právě filmem. Vybrat si můžete dokonce vlastní roli a rozhodnout se, zda-li budete hrou procházet jako agent KGB nebo agent CIA. Aplikace je ke stažení jak pro Androidy v GooglePlay, tak i pro Iphony v Appstore.

Hrají: Henry Cavill, Alicia Vikander, Hugh Grant, Armie Hammer, Jared Harris, Elizabeth Debicki, Luca Calvani a další.

 

Hlavní trailer

 

Film o filmu

 

You must be logged in to post a comment Login