stredocech.net

Základní informace

POZVÁNKA DO HOTELU SELSKÝ DVŮR

Chystáte pro firmu večírek? * Chcete si dopřát víkendovou relaxaci v příjemném prostředí?

PRAHA-HOSTIVAŘ – Pak je těchto pár řádků určeno právě vám. V klidné lokalitě Prahy 10, vzdálené od centra pouhých pár minut, je situován Hotel Selský Dvůr. Pohoda, klid, zajímavé služby a uklidňující okolní zeleň. Není proč váhat. 

 

gk0b1237

Čtyřhvězdičkový hotel vás dostane svou atmosférou, kterou získal citlivou rekonstrukcí. Součástí hotelu je vlastní restaurace, wellness centrum, parkoviště a vysokorychlostní WiFi zdarma. Přímo před hotelem je autobusová zastávka městské dopravy. Jízdenky lze pohodlně zakoupit v hotelové recepci. Je už jen na vás, zda zvolíte romantiku nejbližšího okolí – výletu k Hostivařské přehradě či na biofarmu Toulcův dvůr, nebo vás zlákají blízká obchodní centra Park Hostivař, Europark nebo Chodov s množstvím obchodů, restaurací a multikinem.

gk0b1248

Jako další služby svým zákazníkům nabízí Hotel Selský Dvůr zprostředkování okružní jízdy Prahou, výlety lodí po Vltavě, poznávací výlety mimo Prahu (Karlštejn, Karlovy Vary, Český Krumlov ad.). Za poplatek je možné společně ubytovat i svého čtryřnohého kamaráda. Odpočinout si můžete v sauně, v lázních Kneipp, ve sprchovém koutě s pralesním deštěm nebo si dopřát služeb jako je masáž, kosmetika, manikúra a pedikúra.

gk0b1115

Pro firemní akce jsou zde konferenční prostory vybavené moderní technikou. Účastníci seminářů a školení mohou využít možnosti objednání coffee breaku a pracovního oběda. Při slavnostnějších příležitostech pak banketu, rautu nebo slavnostní večeře.

gk0b1141

Srdečně vás zveme do našeho útulného Hotelu Selský Dvůr v klidné části Prahy a těšíme se na setkání. Třeba si pak po své zkušenosti u nás zakoupíte některý z dárkových poukazů pro své nejbližší.

 

Více informací naleznete na: www.hotelselskydvur.cz

You must be logged in to post a comment Login